Захват

Захват

Виробництво:
07 Продакшн
Режисер:
Хачатур Василян, Роман Веркулич
Жанр:
гостросюжетна драма
У ролях:
Станіслав Боклан, Георгій Поволоцький, Микита Вакулюк, Слава Красовська, Альберт Малик, Олександр Божко, Володимир Скорик, Ірина Веренич-Островська
Рік:
2019

Про серіал

Історії про людей, які щодня ризикують власним життям. Головні герої - загін швидкого реагування поліцейського спецназу - займаються знешкодженням особливо небезпечних злочинців. Вони люблять свою професію і виконують роботу швидко і ефективно. Для них закон понад усе.

У членів команди є свої життєві драми і особисті трагедії. Вони відчувають чужий біль, як свій, і чесно виконують обов'язок, захищаючи простих людей від злочинців.

Кожна серія розповідає про окрему спецоперацію. В основі сценарію лежать реальні злочини та історії нейтралізації злочинців. Крім того, протягом усього серіалу телеглядачі будуть спостерігати за розвитком відносин головних героїв. Тут і суперництво, і дружба, і любов, і особисті драми... Хтось не може пережити втрату рідної людини, хтось вчиться жити заново після перенесеної травми, хтось намагається оговтатися після недавнього розлучення, знайти вихід з любовного трикутника або вирішити конфлікт з близькими.

Спецпроекти