Східні солодощі 2

Східні солодощі 2

Дивіться: пн - чт 20:30
Найближчий ефір: Вівторок, 21 серпня 20:30
Найближчий ефір: Середа, 22 серпня 20:30
Виробництво:
Star Media
Режисер:
Денис Єлеонський
Жанр:
мелодрама
У ролях:
Євгенія Лоза, Аднан Коч, Яків Кучеревський, Шенай Ба, Анна Варпаховська, Ольга Атанасова, Дар'я Южад, Поліна Василина, Єлизавета Шакіра, Богдан Юсипчук/
Рік:
2018

У наступній серії

Серіал "Східні солодощі 2"
Серіал "Східні солодощі 2"
Продовження непростої історії кохання українки Тетяни і турецького лікаря Кемаля. Заради нового коханого молода жінка кинула чоловіка Ігоря, поїхала жити до іншої країни і народила сина Османа-Олександра.

Про серіал

Довгоочікувана прем'єра українсько-турецького серіалу "Східні солодощі 2".

Продовження непростої історії кохання українки Тетяни і турецького лікаря Кемаля. Заради нового коханого молода жінка кинула чоловіка Ігоря, поїхала жити до іншої країни і народила сина Османа-Олександра. Але щасливе сімейне життя тривало недовго. Результати генетичного тесту показали, що біологічним батьком дитини є Ігор. Сім'я вирушає жити на батьківщину Тані, щоб Осман-Олександр міг спілкуватися з рідним татом. Чи витримає любов Тетяни і Кемаля нові випробування?

Творці обіцяють, що другий сезон серіалу буде ще цікавіше - більш гостросюжетним і динамічним. У "Східних солодощах 2" на глядачів чекають не тільки нові інтриги і несподівані повороти долі, але і багато екшену, пригод і навіть детективних моментів! З'являться нові персонажі, а добре знайомі герої відкриються з несподіваного боку.

Спецпроекти