Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час

Вольф Мессінг: Той, хто бачив крізь час

Дивіться: пн - чт 22:30
Режисер:
Володимир Краснопольський, Валерій Усков
Жанр:
біографія
У ролях:
Євген Князєв, Олександр Хінкіс, Роман Гречишкін, Тара Амірханова, Олексій Петренко, Віктор Раков, Володимир Долинський, Юрій Ніфонтов, Іван Агапов
Рік:
2009

Про серіал

Мессінг народився в останній рік 19 століття, щоб стати однією з головних загадкових і доленосних особистостей століття двадцятого. Хлопчик з бідної єврейської родини був змушений рано почати самостійне життя. Він вирушив до Німеччини, де брався за найбільш чорну роботу. Його надприродні телепатичні здібності проявилися зовсім випадково за майже містичних обставин. 

Веймарська Німеччина, вражена наслідками Першої світової війни, була місцем, що притягувало шарлатанів і містиків, великих учених і маніяків. Мессінг почав свою кар'єру у Берлінському паноптикумі. Його унікальні здібності визнавали Ейнштейн і Фройд. Хаос Веймарської республіки змінюється на залізний лад нової великої Німеччини. І тут Мессінг стає затребуваним як ніколи раніше.

У 1937 році, коли Третій Рейх знаходиться у зеніті своєї слави, Мессінг пророкує тисячолітньому рейху швидкий безславний фінал у разі нападу на схід. І вірячи у власний прогноз, із захопленням Гітлером Польщі, Мессінг перетинає кордон Радянського Союзу. Так життя розділилося на дві рівні половини.

У країні матеріалістів Мессінг вважається гіпнотизером і фокусником, є одночасно і експериментатором, і піддослідним. Він пережив двох диктаторів і залишився тут "незвичайним фокусником", дивним провісником, пророкування якого незмінно збувалися.

Вольф Мессінг зберігав таємниці, які ні з ким було розділити, таємниці, які померли разом із ним. Але найбільшою таємницею був він сам, геній і шарлатан Вольф Мессінг.

Спецпроекти