Той, хто не спить

Той, хто не спить

Дивіться: пн - чт 20:40
Виробництво:
Accel Time Production
Режисер:
Євген Баранов
Жанр:
детектив, фантастика
У ролях:
Олег Савкін, Кирило Дицевіч, Олеся Фаттахова, Ірина Мельник, Федір Гуринець, Лада Брик, Олександр Яцко, Олеся Гайова, Анастасія Іванова, Дмитро Вівчарук, Павло Москаль, Дайнюс Казлаускас, Назар Задніпровський
Рік:
2017

Про серіал

Українська продакшн-студія Accel Time Production, що створила популярні серіали "Поверни мою любов" і "Заради любові я все зможу", зняла новий телефільм, аналогів якому на нашому ТБ ще не було. У новій картині на телеглядачів чекають розслідування незвичайних злочинів, любовні інтриги, екшен і фантастичні відкриття.

У центрі сюжету нового серіалу - екстравагантна, досить різношерста, але згуртована команда приватних детективів. Вони беруться за незвичайні справи, що їх не в змозі розслідувати офіційні структури. Часом їхні розслідування відкривають вельми несподівані таємниці, за якими криються не тільки злочини. Цих детективів складно здивувати, адже вони і самі не зовсім звичайні - з точки зору пересічного обивателя.

Один з головних героїв у команді детективів - Філ, який ніколи не спить і зовсім не пам'ятає свого минулого. Проте він набагато краще за інших бачить і розуміє реальність.

Спецпроекти