Заради любові я все зможу

Заради любові я все зможу

Дивіться: пн - чт 20:40
Режисер:
Євген Баранов, Ігор Забара
Жанр:
мелодрама
У ролях:
Христина Казинська, Кирило Дицевич, Дмитро Пчела, Юлія Майборода, Наталя Васько, Неоніла Білецька, Кирило Козаков
Рік:
2015

Про серіал

Для когось любов - відповідальність, для когось благословення чи страждання, а для деяких, любов - просто інструмент для досягнення особистих цілей. Але ніхто з них не ставить під сумнів велику силу кохання, хоча багато хто навіть не замислюється, що любов може дуже жорстоко помститися, коли не чекаєш. І вона обов'язково помститься, якщо нехтувати нею, використовувати почуттями інших людей і не вірити в її світлу силу. Але вища шляхетність любові незбагненна - вона дає щасливий шанс навіть тим, хто ненавидить її, тим, хто зрадив її і використовував.

Дуже симпатична, але скромна студентка філфаку - Марія Ільїна, вимушена тимчасово залишити навчання в університеті, щоб заробити на навчання і допомогти своїй родині, яка опинилася в скрутному фінансовому становищі. Марія береться за будь-яку роботу - вранці заправляє авто на бензоколонці, а потім їде у недороге кафе, де працює офіціанткою.

У батька Марії - Сан Санича Ільїна, починаються серйозні проблеми зі здоров'ям - цироз печінки. Але він не звертає на це уваги, продовжуючи багато працювати, щоб прогодувати сім'ю і врятувати від банкрутства турфірму, в якій він працює комерційним директором. У лікарні, де він опиняється, з'ясовується: йому потрібна термінова пересадка печінки, інакше дні Сан Санича полічені. Щоб знайти гроші на операцію батька Марія погоджується стати сурогатною матір'ю для сімейства Городецьких. Народивши дитину і пройшовши безліч випробувань, вона все-таки знайде свою вічну любов.

Спецпроекти