"Ни шагу назад!"

"Ни шагу назад!"

Режисер:
Дмитро Сорокін, Жора Фероренко
Жанр:
військова драма
У ролях:
Марія Шукшина, Гела Месхі, Валентина Попова, Шорена Шонія, Федір Гуринець, Анастасія Зюркалова, Антон Себастьян, Тамара Миронова, Олена Мамчур
Рік:
2019

Про серіал

Дія серіалу розгортається під час Великої Вітчизняної війни.

Головна героїня - Тошка Литкіна - наївна сільська дівчинка, яка щиро любила всіх без винятку людей. Під час ворожого авіанальоту у неї на очах загинуло усе село, в тому числі - її мати і молодший брат. Дівчинка дивом вижила, але залишилася круглою сиротою: її батька вбили на фронті у перші дні війни.

Після цієї трагедії життєрадісна простачка Тошка навчилася ненавидіти. Вона вирішила піти на війну, щоб вбити Гітлера і помститися за рідних. Але суворий майор на прізвище Рай вирішив, що 16-річна дівчина занадто молода, щоб відправляти її на фронт.

І тоді Литкіна вирішила довести, що заради своєї мети здатна зробити неможливе, наприклад, зістрибнути з літака без парашута! Сім разів вона вмирала - і стріляли у неї, і розстрілювали, і отрутою труїли, - але живуча і везуча Тошка залишалася неушкодженою і продовжувала здійснювати героїчні подвиги в тилу ворога. Такі, що не кожному герою під силу.

Відчайдушно борючись з німцями, Тошка вела свою власну війну. Війну зі смертю! І у цій війні вона навчилася сильніше любити - життя і хороших людей. Саме на війні Тошка вперше полюбила по-справжньому...

Спецпроекти