Велика маленька брехня

Велика маленька брехня

Режисер:
Жан-Марк Валлі
Жанр:
драма
У ролях:
Ніколь Кідман, Різ Уізерспун, Шейлін Вудлі, Адам Скотт, Джеймс Таппер, Лора Дерн
Рік:
2017

Про серіал

За однойменним романом австралійської письменниці Ліани Моріарті.

Драма удостоїлася безлічі нагород, серед яких чотири "Золоті глобуси" і вісім премій "Еммі", отримала позитивні відгуки кінокритиків і заслужила любов мільйонів глядачів по всьому світу.

Історія життя трьох жінок, які опинилися на роздоріжжі.

Три сім'ї. Три жінки. Три матері.

Мадлен, весела, дотепна, мати трьох дітей. Вона завжди готова прийти на допомогу подрузі, захистити тих, кого несправедливо образили, проте її обурює, що її колишній чоловік з новою дружиною оселився поруч, а їхня спільна дочка-підліток, більше любить батька, аніж мати.

Селеста, багата і дуже красива, мати чудових хлопчиків-близнюків. Їх з чоловіком вважають найщасливішою парою в містечку. Однак за зовні благополучним фасадом їхнього шлюбу ховається страшна таємниця.

Джейн, молода мати-одиначка, недавно переїхала в містечко на узбережжі, а тому її нерідко приймають за няню, а не за матір власного сина.

Здавалося, ніщо не віщує біди, але часто, коли людина починає вірити у власну брехню, це призводить до трагедії. Тихе містечко на березі океану раптово стрясає скандал. На вечірці для батьків, організованій у єдиній місцевій школі, сталися чи то нещасний випадок, чи то бійка між дорослими напідпитку, чи то вбивство...

Фильм снят по одноименному роману австралийской писательницы Лианы Мориарти. Драма удостоилась множества наград, среди которых четыре «Золотых глобуса» и восемь премий «Эмми», получила положительные отзывы кинокритиков и заслужила любовь миллионов зрителей по всему миру. 
История жизни трех женщин, оказавшихся на перепутье.
Три семьи. Три женщины. Три матери.
Мадлен, веселая, остроумная, мать троих детей. Она всегда готова прийти на помощь подруге, защитить тех, кого несправедливо обидели, однако ее возмущает, что ее бывший муж с новой женой поселился рядом, а их общая дочь-подросток, больше любит отца, а не мать.  
Селеста, богатая и ослепительно красивая, мать чудесных мальчиков-близнецов. Их с мужем считают самой счастливой парой в городке. Однако за внешне благополучным фасадом их брака скрывается страшная тайна. Джейн, молодая мать-одиночка, недавно переехала в городок на побережье, а потому ее нередко принимают за няню, а не за мать собственного сына. 
Казалось, ничто не предвещает беды, но зачастую, когда человек начинает верить в собственную ложь, это приводит к трагедии. Благополучный городок на берегу океана внезапно сотрясает скандал. На вечеринке для родителей, организованной в единственной местной школе, произошел не то несчастный случай, не то драка между подвыпившими взрослыми, не то убийство…

Спецпроекти