Фанфан-тюльпан

Фанфан-тюльпан

Режисер:
Жерар Кравчик
Жанр:
мелодрама
У ролях:
Венсан Перес, Пенелопа Крус, Дідьє Бурдон, Елен де Фужроль, Мішель Мюллер, Філіпп Дормуа, Жак Франц, Жеральд Ларош
Рік:
2003

Про фільм

У прекрасній країні Франції в середині XVIII-го століття життя було щасливим, жінки доступними, а чоловіки займалися своєю улюбленою справою, тобто війною. Розвага для королів, в якій брав участь також і народ.

Щоб уникнути одруження, молодий авантюрист Фанфан записується в армію Людовика XV-го. Агітуючи Фанфана в рекрути, Аделіна, дочка сержанта, що займався набором солдатів в армію, передбачає юнакові, що на нього чекає просування по службі і що його навіть покохає дочка короля.

Дорогою до табору Аквітанського полку Фанфан вступає в сутичку з бандою грабіжників, що напали на карету. Як з'ясовується пізніше, в кареті знаходилися мадам де Помпадур і Генрієтта, дочка короля. Фанфан розуміє, що пророцтво Аделіни вже починає збуватися.

Абсурдність військової стратегії, хоробрість Фанфана і чимало інших пригод дещо ускладнюють шлях хлопця до здійснення передбаченого. З ризиком для власного життя Фанфану вдається розкрити підступну змову. Це принесе йому славу, неочікуване кохання і впевненість у тому, що людина може стати творцем своєї долі.

Спецпроекти