007: Квант Милосердя

007: Квант Милосердя

Дивіться: Неділя, 25 серпня 18:00
Дивіться: Вівторок, 27 серпня 11:15
Режисер:
Марк Форстер
Жанр:
бойовик
У ролях:
Деніел Крейг, Ольга Куриленко, Джуді Денч, Матье Амальрік, Джемма Артертон, Девід Харбор
Рік:
2008

Про фільм

Агент 007 бореться з бажанням перетворити останнє завдання на особисту вендету. У пошуках істини Бонд і М допитують Містера Уайта, від якого дізнаються, що організація, проти якої він вирішив битися, набагато складніша і небезпечніша, ніж можна було подумати.

У пошуках істини Бонд вирушає на Гаїті. Там він випадково знайомиться з бойовою дівчиною Каміллою, яка теж жадає помсти. Через Каміллу Бонд виходить на Домініка Гріна, жорстокого бізнесмена і не останню людину в Організації.

Побувавши в Австрії, Італії і Південній Америці, Бонд дізнається про спільну змову Гріна і генерала Медрано з метою встановлення контролю над світовими запасами нафти. Використовуючи можливості Організації і вірних йому людей в ЦРУ і британській розвідці, Грін обіцяє генералові повалити існуючий режим у одній латиноамериканській країні, в обмін на, здавалося б, пустинну ділянку землі.

Бонд вдається до допомоги старих друзів, однак навіть йому усе складніше бути на крок попереду ЦРУ, терористів і навіть М, щоб розкрити злочинний план Гріна і зупинити його Організацію.

Спецпроекти