Орел і решка. Чудеса світу

Орел і решка. Чудеса світу

Дивіться: Неділя, 10 листопада 10:00

Нова Гвінея. Друга частина

Ведучі Антон Зайцев і Аліна Астровська продовжать експедицію по дивній і первісній індонезійській провінції Папуа. Друга частина їхньої подорожі стане не менш шокуючою і вражаючою, небезпечної і незабутньою!

Опинившись в останньому рай на Землі, Антон вирушить на пошуки справжнього райського птаха до ще одного дива - острова Кри. Також ведучий познайомиться з неймовірною кількістю жителів цих морських просторів, поплаває пліч-о-пліч із родиною чорноперих рифових акул і навіть погодує їх з рук. А ще - вперше у ведучого зі 100 доларами буде свій особистий острів!

Аліна ж зустріне свій новий день у племені дані: відкриє завісу незвичайного життя цього первісного племені, отримає урок полювання від вождя і пограє у місцеву гру сікоко. А ще Аліна заїде у гості до сусіднього села племені дані, в якому діють свої закони і свої шокуючі звичаї.

Дивіться на "Інтері" другу частину пригод Антона Зайцева і Аліни Астровської на острові Нова Гвінея.

Про проект

Орел і решка. Чудеса світу
Команда проекту нового сезону популярного тревел-шоу "Орел і решка. Чудеса світу" буде досліджувати незвичайні пам'ятки, дивовижні природні явища та стародавні міста...

Спецпроекти