Орел і решка. Чудеса світу

Орел і решка. Чудеса світу

Дивіться: Неділя, 27 жовтня 10:00

Вулкани Яви

Цього вікенду Антон Зайцев і Аліна Астровська вирушать до спекотного серця планети - у гості до вогнедихаючих вулканів острова Ява. Це буде одночасно моторошне, смертельно небезпечне і неймовірно красиве чудо світу.

Ведучий із "золотою" карткою загляне в жарке пекло бурхливого Бромо. А щоб зустріч з вулканом пройшла гладко, ведучий побуває на ритуалі задобрювання Бромо і покуштує традиційну страву Тумпенг.

Дорогою на вершину вулкана мандрівник "зануриться" у море попелу і познайомиться із древнім народом Тенгер, який вже понад 500 років живе біля підніжжя грізного вогняного чудовиська. Будь-якої миті село може бути стерте з лиця землі виверженням, але люди все одно залишаються там жити.

На ведучого зі ста доларами очікує складне випробування - сходження на небезпечний вулкан Семеру. Для непідготовлених туристів шлях на вершину вулкана триває три дні, для професіоналів - два, і лише найвідчайдушніші підіймаються за добу! Щоб побачити вулкан, ведучому "Орла і решки" доведеться викластися по повній: не спати, їсти, а тільки йти вгору.

Які випробування підготував для нього Семеру? Чи зможе він з ними впоратися, щоб врешті-решт побачити найспекотніше і наймоторошніше чудо світу - дізнаємося вже у ці вихідні на "Інтері", 27 жовтня о 10:00.

Про проект

Орел і решка. Чудеса світу
Команда проекту нового сезону популярного тревел-шоу "Орел і решка. Чудеса світу" буде досліджувати незвичайні пам'ятки, дивовижні природні явища та стародавні міста...

Спецпроекти