Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков

Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков

Дивіться: Неділя, 13 жовтня 11:00

Порту

Ведучі Настя Івлєєва і Андрій Бєдняков проведуть уїк-енд в Порту. Це друге за розміром місто Португалії і одне з найдавніших у Європі. Місто вузьких вуличок, плиткових фасадів, рудих дахів і цікавих пам'яток. Саме тут виробляється відоме на весь світ кріплене вино портвейн.

Мандрівник з безлімітного карткою розгляне Порту за допомогою незвичайної екскурсії на гоу-карі, побуває у кращому ресторані регіону і вирушить на індивідуальну прогулянку по мальовничій долині річки Дору. Крім того, "багач" своїми очима побачить, як створюється легендарний портвейн, продегустує його, скупається в ньому і навіть... оселиться у винній бочці!

Але і турист зі ста доларами без пригод не залишиться. Він дізнається, що таке "традиційна кухня Порту", що таке "краща екстремальна оглядова міста" і що таке "винний хостел". Крім цього, бюджетний турист вирушить у один з найкрасивіших парків Португалії - "Пенеда Жереш", де побачить португальське Таїті, спробує відшукати вихухоля і навіть навчиться мистецтву паркуру.

Про проект

Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков
Ведучі цього сезону - Настя Івлєєва і Андрій Бєдняков, які вже давно полюбилися глядачам! На них чекають нові подорожі, в яких кожен з них намагатиметься довести, що він крутіший, смішніший і сміливіший...

Спецпроекти