Орел і решка. Чудеса світу

Орел і решка. Чудеса світу

Дивіться: Неділя, 13 жовтня 10:00

Гори Аватара

Щоб побачити гори Аватара, Антон Зайцев і Аліна Астровська вирушили до китайського міста Чжанцзяцзе.

Гори Аватара стоять на цій землі вже мільйони років, але тільки після виходу на екрани знаменитого фільму Джеймса Кемерона "Аватар" про них дізнався весь світ! Дуже вони схожі на скелі з планети Пандора.

Гори знаходяться у Національному парку Чжанцзяцзе. Щорічно парк відвідують 65 мільйонів чоловік, щоб побачити це чудо світу. Щоб подивитися на гори Аватар зверху, вигадали "Ліфт Ста Драконів" - найвищий відкритий підйомник у світі.

Тут знаходиться фантастичний кам'яний ліс, який росте із самих надр землі. У парку 3 тисячі стовпів, що пронизують небо. Щоранку гори Аватара огортає туман - і тоді здається, що вони парять над хмарами.

Ведучий з "золотою" карткою зупиниться у найдорожчому місцевому готелі - скляному кубі з видом на гори Аватара, спробує кухню древніх народів - суп зі велетенської саламандри - і добереться по гірському серпантину до "Небесних воріт".

А турист зі 100 доларами побачить найдовший і найвищий у світі скляний міст над прірвою, дізнається, як знайти безсмертя і хто такі туцзя.

Не пропустіть фантастичні пригоди ведучих "Орла і решки" в горах Аватара на "Інтері" 13 жовтня о 10:00.

Про проект

Орел і решка. Чудеса світу
Команда проекту нового сезону популярного тревел-шоу "Орел і решка. Чудеса світу" буде досліджувати незвичайні пам'ятки, дивовижні природні явища та стародавні міста...

Спецпроекти