Орел і решка. Чудеса світу

Орел і решка. Чудеса світу

Дивіться: Неділя, 15 вересня 10:00

Стародавнє місто Петра

Цього вікенду Антон Зайцев і Аліна Астровська відправляться в експедицію до нового чуда світу.

200 км на південь від столиці Йорданії, глибоко у піщаних горах заховані руїни стародавнього міста Петри. Це дивовижний скарб - справжня Атлантида, схована за непроникним бар'єром із скелястих гір і піщаних дюн. Більше 2 тисяч років тому місто було столицею стародавнього арабського народу - набатейців, які зуміли приборкати дику природу і нестримні потоки води. Найперший у світі водопровід з'явився саме тут. Завдяки йому Петра стала оазою і найвеличнішим містом старовини, що зберіглося до наших днів.

Мандрівник із "золотою" карткою зупиниться у найбільш незвичайних готелях Йорданії, знайде справжню машину часу і за 1700 доларів потрапить на ексклюзивний атракціон "Шоу арабська революція".

А турист зі ста доларами побачить серед золотих барханів йорданський Діснейленд і химерні скелі інопланетних форм, познайомиться з кораблями пустелі, верблюдами, і місцевими жителями - бедуїнами.

У цьому випуску ведучі розкриють безліч загадок і таємниць стародавнього дива. Ось тільки потрапити в Петру зуміє тільки один з них.

Хто стане щасливчиком, глядачі дізнаються 15 вересня, у новому випуску "Орел і решка. Чудеса світу".

Про проект

Орел і решка. Чудеса світу
Команда проекту нового сезону популярного тревел-шоу "Орел і решка. Чудеса світу" буде досліджувати незвичайні пам'ятки, дивовижні природні явища та стародавні міста...

Спецпроекти