"Круче всех. Новый сезон" Прем’єра

"Круче всех. Новый сезон" Прем’єра

Дивіться: Субота, 14 вересня 20:30

Випуск 1

Прем'єра нового сезону дитячого талант-шоу "Круче всех". Більше 60 учасників віком від 3 до 17 років будуть вражати і чарувати своїми талантами ведучих проекту Андрія Доманського та Андрія Данилевича, а також всю Україну.

Серед героїв першого випуску - 7-річна Домінік Річі, дівчинка з унікальною пам'яттю з Об'єднаних Арабських Еміратів, 8-річна одеситка Олександра Салій, яка навчила своїх собачок танцювати. А ще абсолютний чемпіон України зі стрибків на акробатичній доріжці 9-річний Іван Пузанов з Генічеська, 11-річний дизайнер з Броварів Таїсія Старостюк, переможець престижного циркового конкурсу ім. Юрія Нікуліна, володар Гран-прі зі спортивного жонглювання - 13-річний Богдан Самаров з Брянська.

На сцену шоу цього вечора також вийде 11-річний вокаліст із Львівської області Артур Галас, який цього року представляв Україну на "Слов'янському базарі" і завоював друге місце в дитячому конкурсі. Щоб підтримати ще одну учасницю - 6-річну танцівницю-соло киянку Агату Бузикін, до студії "Круче всех" приїде відомий танцюрист і хореограф Дмитро Дікусар. Чи вийде у Агати і Дмитра парний танець?

А ще у цьому випуску смертельний номер: оперна арія у виконанні зовсім не оперних Андрія Доманського та Андрія Данилевича. І дресировані собачки Саші Салій - чи зможуть ведучі знайти з ними спільну мову?

Не пропустіть перший випуск нового сезону талант-шоу "Круче всех" - у суботу, 14 вересня, о 20:30 на телеканалі "Інтер"!

Про проект

"Круче всех. Новый сезон"
Більше 60 учасників віком від 3 до 17 років будуть вражати і чарувати своїми талантами ведучих проекту Андрія Доманського та Андрія Данилевича, а також всю Україну.

Спецпроекти