Орел і решка. Мегаполіси

Орел і решка. Мегаполіси

Дивіться: Неділя, 2 червня 10:00

Амстердам

Цього разу Антон Зайцев і Оля Антипова вирушать до столиці Нідерландів - Амстердаму. Чому це місто прирівнюють до мегаполісів? Щорічно його вулиці наповнюють вісімнадцять мільйонів туристів!

У 2019 відбулося небачене: Амстердам вирішив боротися з туристами. І ввів ряд обмежень: влада заборонила відкривати сувенірні лавки у центрі міста, підняла податок на проживання туристам з 5 до 7 відсотків, на центральних вулицях встановили знаки, що забороняють палити і розпивати спиртні напої. Але хіба такі дрібниці можуть зупинити ведучих "Орла і решки"?

В Амстердамі мандрівник із "золотою" карткою зупиниться у незвичайному готелі-крані, стрибне вниз зі стріли іншого підйомного крану, побачить тюльпанові поля з висоти пташиного польоту і відправиться у гастрономічний тур по ресторанах з мішленівськими зірками.

А турист зі ста доларами оселиться у хостел-поїзді, приєднається до водного еко-туру по міських каналах і знайде багато безкоштовних розваг.

Про проект

Орел і решка. Мегаполіси
Команда проекту вирушає у захоплюючий маршрут по найбільшим містам світу. На телеглядачів чекають нові пригоди, нові розваги, нові емоції і нові ведучі - Антон Зайцев і Оля Антипова.

Спецпроекти