Правила виживання. Спецвипуск

Правила виживання. Спецвипуск

Дивіться: Неділя, 26 травня 20:30

Як обрати сало

У неділю, 26 травня, о 20:30 на "Інтері" - новий спецвипуск ток-шоу "Правила виживання", присвячений салу. У цій програмі глядачі дізнаються, на що звертати увагу при виборі улюбленого продукту українців.

В яких випадках сало стає джерелом небезпечних хвороб, а коли перетворюється на ліки від них? Чи можна їсти сало і худнути? І що входить до складу сала, яке можуть вживати вегетаріанці?

У студії ток-шоу на ці та інші питання відповідатимуть ведучий Олександр Лук'яненко і експерти "Правил виживання": соведуча і автор сюжетів програми Віра Борсук; виконавчий директор громадської організації "Союз споживачів України" Максим Несміянов; харчової технолог Андрій Бабаєв; професор кафедри гастроентерології, дієтології та ендоскопії Галина Анохіна; виконавчий директор Асоціації м'ясної галузі Віталій Павлівський; арт-директор Музею сала Ольга Бабан; гастрогід Олена Павлова; адвокат Сергій Бевз.

У студії ток-шоу "Правила виживання" своїм досвідом поділиться зоряний експерт випуску - український атлет і телеведучий, президент Федерації стронгменів України Сергій Конюшок.

Про проект

Правила виживання
Проект буде вчити глядачів орієнтуватися у якості товарів і послуг, а ще - домагатися справедливості і захищати свої права споживачів.

Спецпроекти