"Круче всех. Новый сезон"

"Круче всех. Новый сезон"

Дивіться: Субота, 16 березня 20:30

2 випуск

У суботу, 16 березня, о 20:30 на "Інтері" - новий випуск четвертого сезону талант-шоу "Круче всех".

Вражати талантом і вчити своєму хобі телеведучих Андрія Доманського та Андрія Данилевича будуть обдаровані математики з Полтавської області, 10-річні близнюки Юра і Рома Тарасові. А 3-річна Мілана Саржевська ще не дуже впевнено вимовляє "таблиця Менделєєва", але точно знає, як виглядав легендарний вчений і де у цій таблиці знаходиться кожен її елемент!

Ще у цьому випуску - запальні ірландські танці від 12-річного одесита Аміра Амсатра, перетворення Андрія Данилевича на Кота Вченого ради маленької любительки казок Пушкіна - 4-річної Лізи Алтухової з Житомира.

А також - уроки капоейри від 8-річного Давида Зільбермана, неймовірні трюки на пілоні від 12-річної київської спортсменки Емілі Москаленко і виступ наймолодшого у світі диригента - 12-річного Асадбека Аюбджонова з Узбекистану, який на сцені талант-шоу диригуватиме живим оркестром.

Про проект

"Круче всех. Новый сезон" 2019
У четвертому сезоні дитячого талант-шоу "Круче всех" візьмуть участь понад 60 дітей і підлітків з України, Білорусі та Узбекистану. Серед них - маленькі знавці етикету, китайської мови та багато інших юних талантів...

Спецпроекти