Жди меня.Украина

Жди меня.Украина

Дивіться: Понеділок, 11 лютого 15:50

У понеділок, 11 лютого, о 15:50 в ефірі телеканалу "Інтер" - новий випуск програми "Жди меня. Україна", що допомагає людям знайти друзів і близьких у будь-якому куточку земної кулі.

Гульжан Агіпова з Казахстану довгі роки розшукувала свою біологічну матір Раїсу Бруєву. Батьки розлучилися, коли Гулі було 2 місяці. Мама поїхала з молодшим братом в невідомому напрямку, а мала залишилася під опікою батька і його нової дружини. Завдяки пошукам "Жди меня. Україна" Гуля дізнається всю правду про складну долю своєї матері і справжні причини її вчинку.

Також у цьому випуску - історія Юлі Антонової, яка сорок років мріє про зустріч з мамою. Після розлучення батько заборонив жінці спілкуватися з власною дочкою.

А ще - історія Анатолія Криворота, який дізнався, що його шукає рідна сестра і приїхав до студії програми. Останній раз вони бачилися з Ніною у 1994 році. Чому зв'язок перервався і рідні люди на двадцять п'ять років втратили один одного?

Про це та багато іншого 11 лютого у новому випуску "Жди меня. Україна" розкажуть ведучі Анатолій Бондаренко та Жанна Тихонова.

Про проект

Жди меня.Украина
Програма, яка допомагає людям знайти один одного. Кожний бажаючий може розповісти про свою втрату та звернутися по допомогу...

Спецпроекти