Стосується кожного. Тема тижня

Стосується кожного. Тема тижня

Дивіться: Неділя, 10 лютого 20:30

Чаклунське кохання

У неділю, 10 лютого, о 20:30 на "Інтері" - випуск соціального ток-шоу "Стосується кожного" під назвою "Зачароване кохання".

Відомий парапсихолог Лариса Бомбушкар та її чоловік Ігор у 2011 році називали себе ідеальною чаклунською сім'єю. Але через три роки, після народження дитини, чарівництво розвіялося і в родині почалися скандали. А ще через рік Ігор Бомбушкар без будь-яких пояснень просто зник з життя дружини та маленької дочки.

А пізніше - почалися звинувачення і взаємні переслідування як у реальному житті, так і в Інтернеті. Сьогодні дочка Лариси змушена ходити з охороною, тому що батько, який раптово з'явився, погрожує її викрасти. Більш того, чоловік влаштовує прес-конференції і поширює компромат на дружину, звинувачуючи її у шахрайстві.

Викриття шахрая або ж спроба звести особисті рахунки? Як сталося, що, захопившись магією, Лариса і Ігор перейшли межу взаємоповаги?

Цього вечора у студії "Стосується кожного" колишнє подружжя зустрінуться вперше після скандального розриву. Також до студії прийдуть інші дружини Ігоря. Вони розкажуть про те, як чоловік вчинив з ними при розставанні.

У цій програмі будуть кипіти неабиякі пристрасті: щоб заспокоїти емоції в студії, ведучому ток-шоу довелося навіть викликати охорону!

Не пропустіть випуск "Зачароване кохання" - у неділю, 10 лютого, о 20:30 на "Інтері".

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти