Стосується кожного. Тема тижня

Стосується кожного. Тема тижня

Дивіться: Неділя, 3 лютого 20:30

Таємниця талію

Наприкінці вересня в українських ЗМІ з'явилася шокуюча новина: від отруєння талієм у страшних муках помер 21-річний киянин Максим Білоконь. Але за однієї бідою прийшла інша: через 40 днів після смерті хлопця з аналогічними ознаками отруєння до лікарні потрапив і його батько, а трохи пізніше - друг.

Талій - ідеальне знаряддя вбивства для злочинців. Адже він не має ані смаку, ані кольору, ані запаху, діє на організм повільно. А отруєння цією речовиною за симптомами схоже на безліч інших захворювань.

Як до організму чоловіків могла потрапити отрута, що не перебуває у широкому доступі? Що це - випадкова трагедія, зведення рахунків або мова йде про застосування хімічної зброї?

Не пропустіть спеціальний випуск соціального ток-шоу "Стосується кожного. Тема тижня" - "Таємниця талію" - у неділю, 3 лютого, о 20:30 в ефірі телеканалу "Інтер".

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти