Орел і Решка. Перезавантаження 3

Орел і Решка. Перезавантаження 3

Дивіться: Неділя, 13 січня 11:00

Анталія

Цього разу ведучі Настя Івлеева і Антон Птушкін відправляться "перезавантажувати" королівство відпочинку - Анталію. Його володіння - сотні кілометрів пляжів, його замки - розкішні готелі, його піддані - 25 мільйонів туристів з усього світу, які щорічно кладуть до кишень туркам 35 мільярдів доларів. І все це завдяки системі All Inclusive ("усе включено").

Мандрівник з "золотою" карткою полетить до Каппадокії на вертольоті, випробує на собі екстремальний атракціон "Банджі-катапульта" і підніметься на фортецю Учхисар - хмарочос у 60-метровій скелі. А турист зі ста доларами відправиться за пригодами у долину любові, відкриє для себе Музей жіночого волосся і побачить найбільш неймовірне видовище - шоу куль.

Крім того, телеглядачі разом з ведучими "Орла і решки" побувають в одному з найбільших океанариумов світу, в якому живуть 20 тисяч морських мешканців: скати, мурени, гігантські осетри і навіть... акули!

Про проект

Орел і Решка. Перезавантаження 3
Третій сезон тревел-шоу "Орел і решка. Перезавантаження". Команда проекту продовжить "перезавантаження" найяскравіших і найцікавіших куточків нашої планети.

Спецпроекти