Стосується кожного. Спеціальний випуск

Стосується кожного. Спеціальний випуск

Дивіться: Вівторок, 18 грудня 18:00

Лоти життя. Диво триває

У вівторок, 18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, о 18:00 в ефірі телеканалу "Інтер" - особливий випуск соціального ток-шоу "Стосується кожного", присвячений допомозі дітям, - "Лоти життя. Диво триває".

До студії програми прийдуть батьки 10-річної Моніки Татевосян з Сєвєродонецька. Дівчинці півроку тому поставили страшний діагноз - саркома Юінга. Це злоякісна пухлина, що вражає кісткову тканину. З тих пір Моніка живе у дитячому відділенні Національного інституту раку. На шляху до одужання дівчинка пройшла вже 6 курсів хіміотерапії. Попереду - ще один, наступний етап - пересадка кісткового мозку. Для таких пацієнтів, як Моніка, для трансплантації кісткового мозку потрібна спеціалізована палата.

Влітку в студії "Стосується кожного" оголосили нову велику мету благодійного онлайн-аукціону "Інтер - дітям": ремонт і оснащення палати для трансплантації кісткового мозку для дитячого відділення Національного інституту раку. Напередодні Дня святого Миколая в студії "Стосується кожного" зустрінуться найактивніші учасники аукціону і небайдужі телеглядачі, щоб разом допомогти онкохворим дітям.

Які сюрпризи приготували зіркові учасники програми? Що розкажуть лікарі Національного інституту раку? І які лоти прямо в студії "Стосується кожного" запропонують відомі українці і глядачі "Інтера" заради того, щоб діти отримали необхідні умови для одужання?

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти