Готуємо разом

Готуємо разом

Дивіться: Неділя, 11 листопада 09:00

Страви з картоплі

Сьогодні жодна українська трапеза або святкова вечеря не обходяться без картоплі. До Європи цей овоч потрапив у другій половині шістнадцятого століття. Популярним продуктом харчування його зробив агроном Антуан-Огюст Пармантье, який зайнявся широкою пропагандою картоплі серед французів, активно використовуючи всілякі рекламні трюки.

Шеф-кухар програми "Готуємо разом" Андрій Дромов покаже телеглядачам власні кулінарні трюки, як зі звичайної картоплі приготувати неймовірно смачні, ситні і швидкі страви. А ведучий Андрій Доманський розкаже, який народ поклонявся картоплі наче божеству і навіть приносив їй жертви, а також через що цей овоч називали чортовим яблуком і ріпою диявола.

У меню цієї програми: картопляний салат; запечена картопля з шинкою і грибами під сирним соусом; картопляні ньокі у вершковому соусі з мускатним горіхом.

Про проект

Готуємо разом
"Кулінарна книга", за допомогою якої кожен може не тільки дізнатися нові рецепти та інформацію про корисні властивості продуктів, але й навчитися готувати "у прямому ефірі" разом з нашим шеф-кухарем і телеведучим...

Спецпроекти