"Круче всех". Новий сезон

"Круче всех". Новий сезон

Дивіться: Субота, 10 листопада 20:30

Краще

У суботу, 10 жовтня, о 20:30 в ефірі "Інтера" - спеціальний випуск талант-шоу "Круче всех". Краще". Глядачі знову зустрінуться з улюбленими ведучими - Андрієм Доманським та Андрієм Данилевичем - і найяскравішими учасниками перших двох сезонів телешоу.

Одна з них - талановита дівчинка Фрося Мельник - вже стала телезіркою. Вона брала участь у двох сезонах "Круче всех", знімалася в програмах "Стосується кожного", "Ранок з Інтером" і різних серіалах. Але цієї суботи ми згадаємо, якою вона вперше з'явилася на екранах: крихітна фігуристка Фрося Мельник, яка тримається на ковзанах набагато впевненіше дорослого Андрія Доманського.

Також у цьому випуску "Круче всех". Краще": хлопчик з унікальною пам'яттю Тимур Багавеев; королева рингу Кіра Макогоненко; хлопчик, який може упізнати країну за силуетом її кордонів, знавець географії Захар Ардотелі; повітряна гімнастка, майстер трюків на полотнах Анна Плутахіна; майстри акробатичного рок-н-ролу Дмитро Потаман і Амалія Криклива; майбутня рок-зірка, крихітний барабанщик Данила Вавренюк.

Не пропустіть спеціальний випуск "Круче всех" Краще" у суботу, 10 жовтня, о 20:30 на "Інтері".

Про проект

"Круче всех". Новий сезон
Цього разу, крім неймовірно обдарованої дітвори 3-13 років, своїми вміннями поділяться найбільш просунуті, розумні й талановиті підлітки, а також люди, які у свої 60+ кожен день доводять: віку - немає!

Спецпроекти