Орел і Решка. Перезавантаження 3. Прем’єра

Орел і Решка. Перезавантаження 3. Прем’єра

Дивіться: Неділя, 19 серпня 11:00

Йорданія

Ведучі Антон Птушкін і Настя Івлеева відправляться в Йорданію - країну золотих пісків з тисячолітньою історією.

Територія Йорданії на 90% складається з пустелі, але при цьому країна змогла стати магнітом для мільйонів туристів. Тільки минулого року її відвідали 4 мільйони осіб, що становить половину населення цієї держави. Завдяки винахідливості йорданців тут процвітають усі види туризму: міський, археологічний, релігійний, гастрономічний, пустельний, екстремальний, підводний і медичний.

У Йорданії турист із "золотою карткою" оселиться у глемпінгу посеред пустелі Ваді-Рам, побачить, що покоїться на дні Червоного моря, і здійснить незабутню подорож на повітряній кулі. А ще спробує традиційні йорданські страви, приготовані за стародавніми рецептами: морського ляща, запеченого у шкірці з солі, смажених фігових жайворонків і сире м'ясо ягняти.

А мандрівник зі ста доларами забереться у руїни древньої цитаделі в Аммані, зануриться у гарячі водоспади Хаммамат-Маин і випробує екстремальний водний атракціон у каньйоні Ваді-Муджиб біля берегів Мертвого моря.

Не пропустіть - 19 серпня об 11:00 "Орел і решка. Перезавантаження" розкриє усі таємниці загадкової Йорданії.

Про проект

Орел і Решка. Перезавантаження 3
Третій сезон тревел-шоу "Орел і решка. Перезавантаження". Команда проекту продовжить "перезавантаження" найяскравіших і найцікавіших куточків нашої планети.

Спецпроекти