"Круче всех. Новый сезон"

"Круче всех. Новый сезон"

Дивіться: Неділя, 22 квітня 18:00

7 випуск

Дивіться новий випуск другого сезону яскравого і позитивного дитячого талант-шоу "Круче всех"! Його ведучі Андрій Доманський та Андрій Данилевич щосили намагатимуться не піддаватися чарівності маленьких героїв програми. І, як завжди, капітулюють перед їхнім талантом.

В активі 10-річної плавчині Єлизавети Єрмішиної - понад 160 золотих медалей різних чемпіонатів, що, в цілому, важать більше 10 кілограмів! Найбільш чіпкий учасник програми - 7-річний скелелаз Олексій Сєров - вже сьогодні готовий підкорювати Еверест. Та чи впорається він з випробуванням, що для нього підготувала команда "Круче всех"?

10-річний кінолог Святослав Кожурін, якого беззаперечно слухаються собаки усіх розмірів і порід, покаже, на що здатні його хвостаті улюбленці! 5-річна Марія Кроленко готова годинами возитися з... глиною! Вона зробить усе, щоб довести: у гончарній справі вона - крутіше за всіх.

Повітряна гімнастка на ременях, 11-річна Алекса Стефанюк, з дитинства мріяла літати, як птах. Вона підніметься над сценою на "пташину" висоту, а ще - продемонструє у повітрі приголомшливі трюки! Її ровесник Владислав Ободзинський, захоплений тхеквондо, у цьому впуску вперше спробує себе у ролі зірки голлівудського бойовика. А 7-річна виконавиця східних танців Катя Лапонова закрутить голови не тільки ведучим, а й усім глядачам.

Ще одного учасника програми - 6-річного вундеркінда з Молдови Артема Бурцева - мама почала навчати з двох місяців. Що з цього вийшло? Дивіться у неділю, 22 квітня, о 18:00 на "Інтері" у талант-шоу "Круче всех". Спеціальні гості випуску - відомий ерудит Борис Бурда, чарівна телеведуча Анастасія Даугуле і відчайдушна володарка найвищих вершин світу, альпіністка Тетяна Яловчак.

Про проект

"Круче всех. Новый сезон"
Новий сезон популярного дитячого талант-шоу "Круче всех". На глядачів чекає зустріч з новими юними героями, які своїми знаннями, вміннями і майстерністю вражають навіть професіоналів.

Спецпроекти