Стосується кожного

Стосується кожного

Дивіться: П’ятниця, 30 березня 18:00

Колюча розлука

28-річна Катерина Бабич з Вінницької області вже рік відбуває покарання за вбивство власного чоловіка. За словами Каті, вона таким чином рятувала своє життя і захищала двох дітей.

Суд присудив Катерині сім років позбавлення волі. Про цю історію глядачі дізналися з програми "Без п'яти хвилин у в'язниці", що вийшла в ефір у квітні 2017 року.

За колючим дротом Катя живе вже рік. На волі у неї залишилися син Артем і донька Даша. Про них обіцяла дбати Катіна мама. Але, як тільки жінка опинилася в колонії, Артема в свою нову сім'ю забрав його тато, а на днях свої права на дочку Дашу заявила колишня свекруха Каті - мама вбитого чоловіка.

Керівництво колонії дозволило Каті вийти на прямий зв'язок зі студією "Стосується кожного". Чи зможе вона вберегти своїх дітей від розставання і зупинити родичів, які намагаються зруйнувати її сім'ю?

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти