Стосується кожного

Стосується кожного

Дивіться: Четвер, 29 березня 18:00

Мрія про красу

29-річна Олена Ковальова у півторарічному віці впала зі сходів, і незначна травма особи переросла у злоякісну пухлину. Дівчина перенесла 13 операцій, після яких її обличчя стало спотвореним.

Мешканка передмістя столиці так мріяла стати знову красивою, що розмістила свою реальну фотографію на сторінці у соцмережах. Незабаром Олені написав незнайомий чоловік з Англії. Ломбардо Ов'єдо запропонував їй стати спадкоємицею багатомільйонного статку, вислав фотографію чека і розповів про свою невиліковну хворобу. Незабаром адвокат містера Ов'єдо попросив оплатити Олену невеликі витрати. Олена вирішила не втрачати часу на поради з рідними, і перерахувала тисячу фунтів стерлінгів. А коли дівчині стали надходити повідомлення про додаткові витрати, вона зрозуміла, що її бідою скористалися шахраї, і розтоптали мрію, втягнувши у багатотисячні борги.

Довірливість від безвиході або афера міжнародного рівня?

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти