Орел і решка. Перезавантаження. Америка

Орел і решка. Перезавантаження. Америка

Дивіться: Неділя, 18 лютого 11:00

Буенос-Айрес

У цій програмі Настя Івлеева і Антон Птушкін потраплять у найбільш нетипове і найбільш європейське місто Латинської Америки - Буенос-Айрес. Місто романтики, де вигадали найпристрасніший на планеті танець - танго. Місто, в якому так і тягне на пригоди.

У Буенос-Айресі власник "золотої карти" не просто навчиться танцювати танго, але й відкриє для себе унікальний аргентинський сервіс - танго-таксі! А мандрівник зі 100 доларами у кишені побуває у ролі справжнього аргентинського ковбоя - гаучо і спробує знамениті аргентинські стейки.

Чи вийде у мандрівника із сотнею доларів у кишені відчути атмосферу Буенос-Айреса у повній мірі? "Орел і Решка. Перезавантаження" покаже, як при обмеженому бюджеті жити по-багатому! Але найголовніше - команда проекту зустріне тут найдивовижніших і найпопулярніших героїв Інтернету - Ждунів!

Не пропустіть - у новому випуску шоу "Орел і решка. Перезавантаження. Америка".

Про проект

Орел і решка. Перезавантаження. Америка
Ведучі Антон Птушкін і Настя Івлеева продовжать "перезавантаження" найяскравіших і найцікавіших куточків нашої планети, в яких вже побувала команда тревел-шоу. У новому сезоні на ведучих чекає ще більше пригод і екстремальних моментів.

Спецпроекти