Стосується кожного

Стосується кожного

Дивіться: Четвер, 18 січня 18:00

Демонстративне мовчання

Три тижні мовчить 36-річна мама двох дітей з Черкаської області. Наталя і Володимир Мішкови прожили у шлюбі 17 років. Сім'я вела успішний бізнес, володіла кількома продуктовими магазинами, а Наташа завжди була яскравою, веселою, дуже любила фотографуватися і смачно поїсти.

Проблеми почалися 4 роки тому, коли у сім'ї з'явилася друга дитина. Молода жінка почала згасати. За останні кілька місяців вона втратила близько 20 кілограмів і перестала розмовляти. Родичі Наталії в усьому звинувачують чоловіка, а маленька дочка - поки єдина, хто може пробитися до неї крізь ступор.

Тривала післяродова депресія або захисна реакція на байдужість у сім'ї? Про що насправді мовчить молода мама, і чи можна допомогти їй повернутися до повноцінного життя, з'ясуємо сьогодні ввечері у студії "Стосується кожного".

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти