Стосується кожного

Стосується кожного

Дивіться: Субота, 6 січня 19:00

Різдвяні дива

У суботу, 6 січня, о 19:00 дивіться святковий випуск програми "Стосується кожного" - "Різдвяні дива".

Протягом року в студії проекту прозвучало багато історій про дітей, талановитих і зворушливих, які мріють про найпростіші речі. 14-річний Єгор Лябах загорівся бажанням потрапити на телебачення після того, як побачив програму "Крутий воротар" про однолітка-футболіста Юру Воловича. Ще одного відчайдушного підлітка провідники тричі знімали з поїзда Мелітополь-Київ - хлопчик мріє побувати у студії "Стосується кожного". Рівно рік творці проекту чекали, коли у студію ток-шоу прийде героїня програми "В обіймах дочки" - 6-річна Карина Письменна з Миколаєва - і нарешті опиниться в обіймах своєї мами.

Напередодні Різдва у проекті "Стосується кожного" - виконання обіцянок, що прозвучали у цій студії протягом року, і дивовижні історії, що доводять, - безумовна любов і віра творять справжні дива!

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти