Стосується кожного

Стосується кожного

Дивіться: Четвер, 28 грудня 19:00

Лебедине гніздо

Справжнім погромом закінчився черговий скандал у багатодітній родині Лебідь. Жертвами сімейних розбірок стали шестеро дітей 39-річної Лілії Лебідь. Жінка встигла зняти на камеру телефону, як родичі силою виганяють її дітей з власних спалень.

У будинку родини Лебідь трагічна історія. Ще у 90-х мама Лілії - Галина Лебідь - у розпал сімейної сварки вбила чоловіка і батька своїх дітей, і була засуджена на 6 років. Тоді 18-річна Ліля стала опікуном свого молодшого брата Романа і сестри Юлі. А сім років тому Юлію засудили за розповсюдження наркотиків, і Лілія знову стала опікуном - на цей раз трьох дітей сестри. У ніч погрому Юлія повернулася до рідної домівки і насильно поселила там ще трьох своїх дітей. Тепер між собою скандалять і молодші Лебеді.

Сьогодні у студії "Стосується кожного" вперше за довгий час спадкоємці зберуться разом. Чи зможуть вони домовитися про мир, щоб зберегти у родині дітей?

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти