Серіал "Той, хто не спить"

Серіал "Той, хто не спить"

Дивіться: Четвер, 7 грудня 20:40

7-8 серії

7 СЕРІЯ

Філ закохується в незнайому дівчину, яка тікає від нього. А команда "Прайду" стикається із загадковою радіопередачею, що виходить в ефір на частоті часів Холодної війни і регулярно передає в ефір дивні цифри. Через цю радіостанції розбилися вже два літаки, але несподівано з'ясовується, що все набагато серйозніше. Яровенко і його команда беруться за це незвичайне розслідування, навіть не підозрюючи, що за цією ж радіостанцією для чогось полює Достоєвський, причому давно.

8 СЕРІЯ

Любов Філа до таємничої незнайомки штовхає його на хлоп'ячі вчинки. А тим часом хакерша "Прайду" - Ірен Бубнова, через свій високий інтелект і природну цікавість, випадково стає метою вельми дивною організації, що, як виявилося, давно полює на геніїв, методично і безжально вбиваючи їх. Щоб врятувати Ірен, "Прайду" доводиться піти на серйозний ризик.

Про серіал

Той, хто не спить
У центрі сюжету - екстравагантна, досить різношерста, але згуртована команда приватних детективів. Вони беруться за незвичайні справи, що їх не в змозі розслідувати офіційні структури.

Спецпроекти