"Круче всех"

"Круче всех"

Дивіться: Неділя, 15 жовтня 18:30

У неділю, 15 жовтня, о 18:30 дивіться на телеканалі "Інтер" новий випуск дитячого талант-шоу "Крутіше всіх". Чудо-діти у віці від чотирьох до десяти років прийдуть у студію програми, щоб поділитися своїми неймовірними досягненнями і неабиякими талантами з глядачами і телеведучими Андрієм Доманським та Андрієм Данилевичем.

Цього разу на сцені з'являться спортивні снаряди, велосипеди і навіть арфа! Десятирічна Анастасія Бобровська не тільки знає, скільки струн у арфи, а й вміє змусити кожну з них звучати воістину по-королівськи! Чудо-дівчинка, семирічна спортсменка Ніколь Князєва говорить мало, але вона покаже, хто у цій студії головний по воркауту! А ось десятирічний Павло Красовський любить розмовляти... мовою танцю. Він готовий закохати і всіх глядачів у свій стиль хореографії - джаз-модерн!

Цієї неділі першими на сцену шоу вийдуть відразу три маленьких таланти - Микола (10 років), Тимофій (6 років) і Самуїл (4 роки) Логіни. Їхнє захоплення - екстрим на велосипедах, і в цьому вони по-справжньому круті! Десятирічна Софія Дзюба і дев'ятирічний Єгор Палюра у минулому році показали Китаю і всьому світові, що таке справжні бальні танці, ставши чемпіонами світу на змаганнях в Піднебесній. А тепер готуються показати новий танець глядачам "Інтера". Заняття спортом відучили дівчинку з сильним характером, дев'ятирічну Валерію Барабаш, давати здачу за допомогою кулаків. Тепер з нею, як і з її колегою по тренуваннях і старшим товаришем, одинадцятирічним Давидом Рубцем, хулігани просто бояться зв'язуватися: діти легко жонглюють важкими гирями, і це вражає!

Спеціальні гості цього випуску - талановитий хореограф і турботливий тато Влад Яма і один із найспортивніших співаків української естради Вадим Олійник.

Не пропустіть можливість доторкнутися до дива у неділю, 15 жовтня, о 18:30 на телеканалі "Інтер".

Про проект

"Круче всех"
Головні герої програми - діти, які володіють унікальними здібностями у найрізноманітніших сферах: від дінозаврознавства та вейкбордингу до балету, таеквондо, астрономії або швидкісного складання кубика Рубіка.

Спецпроекти