Стосується кожного

Стосується кожного

Дивіться: Понеділок, 2 жовтня 18:00

Неоцінений дар

На кадрах оперативного відео, знятого у селі Обривка Херсонської області, видно, як з вуличного туалету правоохоронці дістають пакет з мертвою дитиною!

У поліцію заявила 26-річна мешканка села Світлана Агєєва. Жінка помітила, що у її подруги дитинства - 25-річної Любові Мамонтенко - зникли ознаки вагітності, а дитина так і не з'явилася. Спочатку Люба заперечувала свою вагітність, але потім зізналася у скоєному, каже - не вбивала, дитина вже народилася мертвою!

За словами сусідів, Люба давно пішла по похилій - живе у антисанітарних умовах і зовсім не стежить за своєю трирічною донькою Дариною, яка тепер може опинитися у дитбудинку.

Невдалі пологи або спланований злочин? Сьогодні Любов Мамотенко прийде до студії "Стосується кожного", щоб спробувати пояснити свій холоднокровний вчинок.

Про проект

Стосується кожного
Це розмова із граничним ступенем відвертості про те, з чим реально пов'язані долі людей, про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект буде піднімати ті теми, які у людях пробуджують...

Спецпроекти