"Круче всех"

"Круче всех"

Дивіться: Неділя, 1 жовтня 18:30

На ведучих програми Андрія Доманського та Андрія Данилевича знову чекає випробування вундеркіндами! Читати вірші "з почуттям!" їх навчить п'ятирічний шанувальник творчості Булата Окуджави і Едуарда Асадова Міша Ільїн. А ще на них чекає зустріч з десятирічною таеквондісткой Анею Плахотнюк, володаркою червоно-чорного пояса і переможницею цілого ряду змагань!

Її ровесник Ілля Мащенко налаштований змусити усю студію "стояти на голові", адже він захоплюється брейк-дансом! Від наступного героя цього випуску - п'ятирічного богатиря Ярослава Молочного, взагалі можна чекати чого завгодно: він вміє водити трактор, обожнює історії про Іллю Муромця і є рекордсменом України з віджимання... від пляшок!

Мабуть, трохи розслабитися два Андрія зможуть лише у спілкуванні з восьмирічною Анною Чирвою і десятирічним Тимуром Веремеєнко. У дівчинки - зовсім "безпечний" дар: вона володіє приголомшливим голосом, від якого "тануть" навіть закоренілі циніки. А Тимур малює чудові картини... на воді.

Не пропустіть можливість захопитися найталановитішими дітьми України у неділю, 1 жовтня, о 18:30 у новому випуску програми "Круче всех"! Спеціальний гість програми - Василь Вірастюк.

Про проект

"Круче всех"
Головні герої програми - діти, які володіють унікальними здібностями у найрізноманітніших сферах: від дінозаврознавства та вейкбордингу до балету, таеквондо, астрономії або швидкісного складання кубика Рубіка.

Спецпроекти