"Жди меня". Україна. Спецвипуск

"Жди меня". Україна. Спецвипуск

Дивіться: Понеділок, 9 травня 15:20

Зустрічі Перемоги

Більше 70 років минуло після тієї великої Перемоги, але до цього часу люди, розлучені війною, не втрачають надії знайти один одного і сподіваються на зустріч. Цей випуск присвячений тим, хто чекає і вірить, незважаючи на відстані, всупереч рокам і обставинам.

Початок деяких пошуків та історій - ще у минулих випусках "Жди меня. Україна". У одній з недавніх програм йшлося про братів і сестру Барановичів. Михайло, Степан і Марія загубилися на початку війни і прожили більше 70 років, нічого не знаючи один про одного. Пошуки цих людей стали міжнародними - до возз'єднання сім'ї Барановичів підключилися команди програм "Жди меня" з Білорусії та Казахстану. Про те, як це - через 70 років знайти не тільки рідних брата і сестру, але і об'єднати три великі сім'ї - у святковому випуску програми.

Ще одна історія випуску "Зустрічі Перемоги" нагадає глядачам про те, що навіть у найстрашніший час у нашого народу залишалося місце для співчуття, любові, дружби, взаємодопомоги. Завдяки цим якостям вони виживали самі і рятували інших, зберігаючи людяність. Під час війни, поблизу села Куколівка Олександрійського району Кіровоградської області йшли запеклі бої. Німці забороняли ховати наших загиблих воїнів. Але житель села, Павло Танцюра, разом з дочками ночами таємно ховав убитих солдатів. У нагрудній кишені одного з них і знайшлася фотографія, яку нащадки Павла передали до програми "Жди меня" з проханням розшукати рідних солдата. Команда проекту не в перший раз шукає і знаходить дітей і онуків тих, кого вже немає в живих. Щоб на нашій землі не залишалося безіменних могил.

Про це та про багато іншого 9 травня розкажуть ведучі проекту Анатолій Бондаренко та Жанна Тихонова.

Про проект

Жди меня.Украина
Програма, яка допомагає людям знайти один одного. Кожний бажаючий може розповісти про свою втрату та звернутися по допомогу...

Спецпроекти