"Інтер" отримав нагороду Міжнародного фестивалю військового кіно

"Інтер" отримав нагороду Міжнародного фестивалю військового кіно

30 липня 2018 | 18:04

Документальний проект власного виробництва телеканалу "Інтер" - "Люди Перемоги. Будемо жити!" - отримав спеціальну нагороду XVI Міжнародного кінофестивалю військового кіно ім. Ю.Н. Озерова.

Фестиваль військового кіно ім. Ю.Н. Озерова проходить вже 16 рік поспіль під девізом "Через війну в кіно - проти війни у світі!". Цього року на кінофестиваль було подано 34 документальних і художніх фільмів з Чехії, Великобританії, Австралії, України, Сербії, Росії, Татарстану, Республіки Білорусь, Словаччини і Китаю.

В рамках кінофоруму телеканал "Інтер" представив документальний проект власного виробництва "Люди Перемоги. Будемо жити!", присвячений ветеранам Великої Вітчизняної війни. Фільм створений у рамках великого проекту "Люди Перемоги", яким "Інтер" займається вже п'ятий рік. Головні герої - люди, котрі завоювали Перемогу. Ті, хто захищав і визволяв нашу Батьківщину, боровся за наше майбутнє у найбільш кровопролитній війні в історії людства. Танкісти, льотчики, піхотинці, артилеристи, партизани, медики... У документальному проекті вони розповідають правду про те, що відбувалося у ті страшні роки. Десятки правдивих історій, що нікого не залишать байдужими.

"У цих історіях є реальне відображення війни і реальне відображення Перемоги, - каже головний редактор телеканалу« Інтер »Антон Нікітін. - Щоб зберегти пам'ять про подвиги наших сучасників-фронтовиків, команда телеканалу з року в рік знімає спеціальні рубрики для програми "Ранок з Інтером", готує марафони до 9 Травня, святкові концерти "Перемога. Одна на всіх", відновлює пам'ятники героям-фронтовикам, збирає електронний архів історій учасників Великої Вітчизняної війни на сайті polk.inter.ua, випускає фотоальбоми про ветеранів і знімає документальні стрічки".

Фільм "Люди Перемоги. Будемо жити!" увійшов до програми XVI Міжнародного кінофестивалю військового кіно, був гідно оцінений глядачами і відзначений журі спеціальною нагородою. Вітаємо творчу команду проекту!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти