Star Media нагородила телеканал "Інтер" іменною зіркою

Star Media нагородила телеканал "Інтер" іменною зіркою

11 жовтня 2016 | 12:37

Один з лідерів українського ринку з виробництва та дистрибуції кіно - і телефільмів, компанія Star Media, 7 жовтня відзначила свій перший великий ювілей. У цей день компанія вирішила висловити партнерам свою повагу і вдячність за спільні 10 років співпраці і нагородила українські телеканали. Статуетка для кожного каналу – іменна, а номінації створювалися, виходячи з історії взаємин компаній.

Першу зірку від Star Media було вручено групі каналів "Інтер". "З телеканалом "Інтер" у нас довга історія, - розповів Влад Ряшин, засновник і генеральний продюсер Star Media. - Власне, Star Media бере свій початок на цьому телеканалі. Тому у нас не виникло сумнівів: найкращої номінацією для нагородження буде - "Інтер" – за спільне минуле, сьогодення і майбутнє".

"Успіх компанії багато в чому залежить від лідера, - сказала у своєму слові Ганна Безлюдна, керівник Inter Media Group. - Оскільки лідером Star Media є Влад, якого я давно знаю як професіонала і як людину достойних якостей: він тримає слово, він дуже працездатний, він відповідальний (а це не такі вже часті якості для багатьох телевізійників), тому можна було припустити, що його починання досягнуть успіху. Але, звісно, я і не могла подумати, що цей успіх буде таким масштабним! Напевно, 10 років тому він і сам так не думав. Я рада, що у нас є такий партнер і наша дружба триває стільки років".

І як підтвердження теми партнерства - вчора, 10 жовтня, о 21:00 на "Інтері" стартувала одна з яскравих осінніх серіальних прем'єр - пригодницька мелодрама "Маестро" виробництва Star Media. Потім на телеглядачів телеканалу чекає ще один проект Star Media – 12-серійна драма з елементами фантастики "25-та година". А після "Інтер" покаже два міжнародних прем'єрних проекту Star Media: 24-серійну мелодраму "Східні солодощі" і епічну англомовну драму "Мата Харі" . Отже найближчим часом в ефірі "Інтера" дійсно – "спільне сьогодення та майбутнє" зі Star Media.

Фото Кирила Авраменка ("Медіаняня")

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти