Фільм продюсера "Ранку з "Інтером" Євгенії Толстяковой отримав нагороду Fragrances In Motion Awards

Фільм продюсера "Ранку з "Інтером" Євгенії Толстяковой отримав нагороду Fragrances In Motion Awards

14 вересня 2016 | 15:56

Вчора, 13 вересня, у Мілані відбулася церемонія нагородження конкурсу короткометражних фільмів Fragrances In Motion Awards. Спеціальний приз журі отримав український фільм "Will you" Євгенії Толстяковой, продюсера програми "Ранок з Інтером". Євгенія виступила як режисер, продюсер, автор ідеї та сценарію короткометражки. У створенні стрічки також брали участі колеги Жені з "Ранку з Інтером" - Олексій Магдалюк, Микола Бажанов, Андрій Білаш.

"Про перемогу особливо не думала, але було відчуття, що ми з командою зробили щось цікаве, - ділиться враженнями Євгенія Толстякова. - У мить нагородження емоції переповнювали, що забула навіть кілька слів у мікрофон сказати! Мій фільм виконаний в стилістиці німого кіно. Це кумедна історія кохання двох людей. Ми були обмежені хронометражем в 2 хвилини, але в підсумку фільм настільки сподобався журі, що мене попросили продовжити роботу – щоб діалоги в титрах добре прочитувалися. Інформацію про даному конкурсі випадково знайшла в інтернеті. Для організаторів – це була перша проба пера, а для мене - перша нагорода як кінематографіста".

Конкурс проходив в рамках Міланського кінофестивалю. Його авторкою стала парфумер і засновниця французького нішевого парфумерного бренду OLIBERE Paris - Марджорі Олибер. Вона ставила перед учасниками завдання об'єднати теми кіно і аромату. Проект проводився у співпраці з French Institute Milano і Milano Film Festival і стартував вперше цього літа. За умовами конкурсу, взяти участь могли 150 учасників з будь-якої країни світу. У фінал вийшли 10 кращих відібраних фільмів, в числі яких і короткометражка "Will you" Євгенії Толстяковой.

Вітаємо Женю і команду "Ранку з "Інтером" з нагородою!

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти