"Інтер" став призером міжнародного фестивалю "Білий квадрат"

"Інтер" став призером міжнародного фестивалю "Білий квадрат"

27 квітня 2015 | 12:30

25 квітня в Мінську відбулась урочиста Церемонія нагородження переможців VII Міжнародного фестивалю реклами "Білий Квадрат". Дві роботи промо та арт-дирекцій телеканалу "Інтер" взяли срібні нагороди. В категорії "Телевізійна реклама" - промо-ролик до документального фільму власного виробництва "Стіна". А також в категорії "Рекламні кампанії" - промо-кампанія "Інтер Суперкубка України" під назвою "Футболка об'єднання".

Олексій Пасічник, промо-директор телеканалу "Інтер":

"Минулого літа матч за "Інтер Суперкубок України між київським Динамо та донецьким Шахтарем - став більшим, ніж спортивне змагання. Ми хотіли з протистояння одвічних суперників зробити маніфест про єдність, якого нам зараз так не вистачає. "Стіна" - масштабний спецпроект, який був присвячений 25-річчю з дня падіння Берлінської стіни. І в промо-ролику до нього ми спробували передати найголовніше - почуття і долі звичайних людей, яким доводиться жити і вмирати в розпал політичних катаклізмів".

Ми пишаємося нашими колегами і бажаємо їм подальших перемог!

Промо-кампанію "Інтер Суперкубка України" "Футболка об'єднання" можна подивитися тут:

Промо-ролик до документального фільму "Стіна"

"Білий квадрат" - головна подія індустрії маркетингу і реклами Білорусі, щорічно збирає представників понад 25 країн СНД і Європи. Це фестиваль-коктейль, замішаний на професійному азарті, пристрасті і натхнення рекламістів різних країн.
У цьому році на VII Фестиваль подано 1038 робіт, у 13 конкурсах, 122 номінаціях, з 13 країн СНД і Європи.
Конкурсні роботи VII Фестивалю оцінювало міжнародне журі з п'яти складів: креативне журі, журі дизайну, журі маркетингу, журі інтерактивної реклами, журі соціальної реклами. У складі журі - володарі престижних нагород з досвідом суддівства провідних рекламних фестивалів світу, включаючи Cannes Lions. Гран-Прі Фестивалю було визначено складом Високого журі.
Рівень суддівства на "Білому Квадраті" відповідає міжнародним стандартам. Фестиваль включений в рейтинги АРО Білорусі, АКАР, ВРК, AdAsia.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти