Телеканал "Інтер" увійшов у топ-10 найповажніших роботодавців України

Телеканал "Інтер" увійшов у топ-10 найповажніших роботодавців України

25 березня 2014 | 10:57

Рекрутинговий портал hh.ua та міжнародна консалтингова компанія Reputation Capital визначили 20 роботодавців з найвищою репутацією в Україні. За результатами опитування, телеканал "Інтер" увійшов до першої десятки найповажніших роботодавців України.

В опитуванні вивчались компанії з 12 галузей економіки країни: FMCG, телекомунікації, фармацевтика, фінанси, інформаційні технології, медіа, нафтогазова галузь, керівні компанії, рітейл, промислові компанії, агросектор і страхування.

Наприкінці 2013 року здобувачам порталу HeadHunter (потенційним співробітникам) було запропоновано оцінити 100 найбільших компаній-роботодавців в Україні. Респонденти спочатку вказували степінь свого знання певної компанії як роботодавця, а потім проводили її оцінювання. Всього було опитано 2106 респондентів.

Дослідження проводилось за оригінальною методикою WorkRep™, розробленою світовим лідером у сфері репутаційного аудиту й консалтингу компанією Reputation Institute. Вона є стандартизованим інструментом вимірювання репутації компанії та її привабливості як роботодавця. Методика WorkRep™ включає емоційне ставлення до роботодавця, раціональне ставлення (система винагород, лідерство на ринку, відповідність продукції заявленим обіцянкам, умови праці, можливість кар'єрного зростання), а також підтримувальну поведінку (раціональні індикатори, що показують степінь готовності респондентів підтримувати компанію своїми діями).

За матеріалами сайту Дело

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти