Фільм "У пошуках Ковчега"завоював приз на Міжнародному ліванському фестивалі

Фільм "У пошуках Ковчега"завоював приз на Міжнародному ліванському фестивалі

17 березня 2011 | 20:11

Документальний фільм "У пошуках Ковчега" спільного українсько-ліванського виробництва студії "07 Продакшн" (телеканал "Інтер") та "Альфа продакшн студіос" завоював головний приз на Міжнародному ліванському фестивалі кіно та телебачення

Документальний фільм "У пошуках Ковчега" (режисер - Іван Кравчишин) спільного українсько-ліванського виробництва студії "07 Продакшн" (телеканал "Інтер") і "Альфа продакшн студіос" отримав головний приз "Золотий кедр" у жанрі документального кіно на Міжнародному фестивалі ліванському кіно і телебачення, який проходив 3-5 березня 2011 року в місті Бейрут (Ліван).

У фестивалі брали участь 19 короткометражних та повнометражних фільмів з таких країн як: Сирія, Єгипет, Кувейт, Саудівська Аравія, Об'єднані Арабські Емірати, Канада і Україна.

"Схід - справа тонка".".. - Було сказано в одному з радянських фільмів. Щоб зняти фільм про Михайла Наймі, потрібно було спочатку знайти у нас в Україні людей, які розуміють його складну мову, мало того, потрібно було, щоб вони користувалися цією мовою в повсякденності. Ми знайшли їх, і як потім виявилося, вони розповідають набагато більше цікавих речей про його філософії, ніж деякі вчені мужі-консультанти, - говорить автор і режисер фільму Іван Кравчишин. - Ми не намагалися здивувати глядача "смаженими" фактами з біографії Михайла Наймі, ми зняли фільм як інструкцію для розуміння глядачем механізму дії людської емоції. Розрахунок виявився правильним - фільм сподобався ліванському глядачеві. Нам вдалося зробити невидимий місток порозуміння між нами і ними тому, що емоція не має бар'єрів, у неї одна мова - це почуття ".

"У пошуках Ковчега" - це перший філософський документальний фільм в історії україно-арабських відносин, який зміцнює духовну і культурну зв'язок двох народів.

Фільм розповідає, як ідеї "Книги Мірдада" - праці великого ліванського філософа Михайла Наймі - присутні в нашому житті, як користуватися цими знаннями у повсякденному житті, долати за їх допомогою складні ситуації, випробування.

"Книга Мірдада", написана класиком сучасної арабської літератури Михайлом Наймі, приголомшує своєю глибиною. Саме про неї відомий індійський філософ, засновник містичного вчення ОШО сказав: "Мільйони людей писали книги, намагаючись висловити невимовне, але всі вони зазнали невдачі. Я знаю тільки одну книгу," Книгу Мірдада ", в якій це вдалося". Легенда, філософія та поезія чарівним чином переплелися в цій незвичайній книзі.

Про дату прем'єри документального фільму "У пошуках Ковчега" на телеканалі "Інтер" ми вам повідомимо додатково.

Автор фільму: Іван Кравчишин

Продюсери: Дмитро Овечкін, Гассан Ель-Госейні

Режисер: Іван Кравчишин

Редактори: Тетяна Артеменко, Віталіна Форманчук

Оператори: Сергій Лук'янець, Вікентій Клаунінг

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти