7 співробітників телеканалу "Інтер" отримали ордени з рук Блаженнійшого митрополита Володимира

21 жовтня 2009 | 18:11

Сьогодні у митрополії Києво-Печерської Лаври відбулося нагородження телеканалу "Інтер" і ряду його співробітників ювілейними орденами "450 років перенесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері" за заслуги перед Українською Православною Церквою. Високі церковні відзнаки особисто вручав Предстоятель Української Православної Церкви Блаженнійший митрополит Володимир.

Владика подякував телеканалу "Інтер" і всьому колективу за багаторічну співпрацю та вагомий внесок у розвиток духовності, зокрема, щорічні трансляції сходження Благодатного вогню з Єрусалима, висвітлення візиту Святійшого Патріарха Кирила, роботу служби новин, а також інші проекти, пов'язані з духовністю, моральністю та православною тематикою.

Канал був удостоєний грамоти Священного Синоду Української Православної Церкви і ордена у пам'ять перенесення на Волинь Почаївської чудотворної ікони Божої Матері, 450-річчя якого відзначається у цьому році.

Також орденами були відзначені сім співробітників компаній групи "Інтер", які мали безпосереднє відношення до організації і проведення цих заходів:

  • Єгор Бенкендорф, виконавчий продюсер телеканалу "Інтер";
  • Юрій Молчанов, генеральний продюсер каналу "Ентер" (входить до групи "Інтер");
  • Андрій Канівець, лінійний продюсер компанії "Пірат Продакшн" (входить до групи "Інтер");
  • Олександр Широков, головний інженер компанії "Інтер-Профі" (входить до групи "Інтер");
  • Віктор Фролов, адміністратор компанії "Пірат Продакшн" (входить до групи "Інтер");
  • В'ячеслав Поліщук, начальник ПТС "Інтер-Профі" (входить до групи "Інтер");
  • Євгенія Толстякова, випускниця "Інтершколи", адміністратор компанії "Пірат Продакшн" (входить до групи "Інтер").

Нагадаємо, вже п'ятий рік поспіль напередодні свята Воскресіння Христового "Інтер" веде пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалима, а у червні-серпні здійснював інформаційний супровід візиту Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Україну. Як відзначив прес-секретар УПЦ о. Георгій Коваленко, "фактично, останній день візиту Святійшого Патріарха Кирила в Україну співпав із святкуванням 450-річчя перенесення Почаївської чудотворної ікони Божої Матері на Волинь, і грандіозна пряма трансляція на телеканалі "Інтер" стала чудовим подарунком усім православним віруючим як в Україні, так і в Росії та інших країнах світу, завдяки трансляції на міжнародній версії телеканалу "Інтер+".

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти