Програма "Подробиці" номінована на Emmy!

Програма "Подробиці" номінована на Emmy!

24 липня 2009 | 23:47

Вчора, 23 липня, Міжнародна Академія телевізійних мистецтв і наук оголосила номінантів на отримання Міжнародної телевізійної премії  "Еммі" у категоріях "Новини" та "Актуальна проблематика".

Уперше за всю історію існування "телевізійного Оскара" у переліку номінантів присутня Україна – серія сюжетів про війну у Південній Осетії, що виходила у програмі "Подробиці" на телеканалі "Інтер", була номінована у категорії "Новини".

З першого дня кровопролитної війни у Південній Осетії журналісти та оператори телеканалу "Інтер" були на місці подій, освітлюючи конфлікт із Цхінвалі, Горі, Тбілісі, Абхазії з боку очевидців, ворогуючих сторін, жертв і біженців. У заявці телеканалу "Інтер" на Еmmy Awards представлені головні новинні сюжети і репортажі, які були в ефірі "Подробиць" у перші чотири дні конфлікту. Повністю випуски "Подробиць" за ці дні доступні для перегляду у нас на сайті:

Подробиці. 8 серпня 2008 року

Подробиці. 9 серпня 2008 року

Подробиці. 10 серпня 2008 року

Подробиці. 11 серпня 2008 року

Переможці Міжнародної телевізійної премії  "Еммі"-2009 у категоріях "Новини" і "Актуальна проблематика" будуть оголошені на Церемонії нагородження 21 вересня 2009 року у Холлі Фредерік П. Роуз у Тайм Уорнер Центр у Нью-Йорку.

Телеканал "Інтер" вже отримав запрошення на Церемонію.

Окрім телеканалу "Інтер", Україна, домінантами у цій категорії стали:

  • Програма News Hour, телеканал Al Jazeera  (Катар) із серією сюжетів під назвою "Російсько-грузинська війна";
  • Програма ITV News телеканала ITV (Великобританія) з освітленням землетрусу у Китаї;
  • Программа Jornal Nacional, телеканал TV Globo (Бразилія) – Eloá’s Story, незалежне розслідування телеканалом непрофесійних дій бразильської поліції, що призвели до смерті двох дівчат-заручниць. 

Заснована у 1969 році Міжнародна Академія телевізійних мистецтв і наук є найбільшої організацією, що об'єднує всіх телевізійників – це більше ніж 500 членів організації з понад 70 країн світу, що складає більше 400 компаній. Премію International Emmy Awards, телевізійний аналог  "Оскара", Академія присуджує щорічно, і щорічно більше ніж сто країн з усього світу подають заявки на участь у конкурсі. Присудження нагород відбувається за п'ятнадцятьма різними категоріями, і до фіналу – церемонії нагородження у Нью-Йорку допускаються лише 4-5 номінацій у кожній.

Повний перелік номінантів на премію International Emmy Awards - 2009.

Залишити коментар Коментарі (0)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, авторизуйтеся:
Логін
Пароль

Коментарів немає. Ваш може бути першим.

Спецпроекти