Видеотека: канал "Касается каждого"

10591 42

Код вставки:

Постоянный адрес ролика:

Мама для внучек

8 сентября 2017 | 20:00

Годовалую Каролину Цисарук из Черниговской области три месяца назад оставили родители. Не приехали они даже на ее первый день рождения. Всё это время о грудном ребёнке заботилась 55-летняя бабушка - Екатерина Войтюк. Кроме малышки на её попечении ещё две внучки – дочки сына от первого брака. Их пять лет назад родители бросили также как и Каролину. В студии "Касается каждого" мы попытаемся выяснить, почему на самом деле родители не общаются со своими детьми.

Оставить комментарий Комментарии (42)

Ваше имя
validator_message_required
Комментарий
validator_message_required
Agree with terms
validator_message_required
Защитный код
validator_message_captcha_invalid

Висновок: Убережи Боже, дівчата (глядачі), молоді, не зовсім впевнені в собі, без підтримки власних батьків (як і Надія) стати комусь невісткою у такої свекрухи і ЖИТИ з нею - власні любі вами діти стануть ворогами. Якби молода сім'я жила відразу окремо- такого не сталося б, навіть якби батьки й розлучилися то діти залишилися б Надією, а батько б виконував би свою частину зобов'язень - то взагалі ідеально було б як для розлучених. Остання сцена (просто жах) показала істинне лице баби-монстра і маленьких двох монстерят- агресивних і артисток.

Валентина (багатодітна мама) 15.01.2018, 15:53 ответить

Дивилась вперше 15.01.18 повтор передачі. Бабуля з її тільки "матеріальним" вихованням- корінь зла. Вона гнобила першу невістку, що та змушена піти. Та ще при житті Надіі з ними налаштувала дітей проти їх матері, що й уход з нею дітей був практично неможливий. Не треба розказувати, навчаючи дітей, починаючи від "чистити зуби" до "ставлення до інших людей". Діти НАВЧАЮТЬСЯ повторюючи поведінку старших. Їм не варто типу казати, щоб ті спілкувались з мамою, але при цьому в їх серцях своєю поведінкою вже виплекавши ненависть до рідної матері.
Кароліну в руки і тікати! Краще жити в 9-ти метровій зйомній кімнаті, але в любові з подальшою здоровою морально дитиною. Старших дівчат шкода, без психолога (а далі без участкового, як мінімум) не обійтись, егоїсти, як і баба, ще ті і погані артисти. Баба хоче (безхарактерного, безвідповідального) сина - "к ногтю" як особисту річ.

Валентина (багатодітна мама) 15.01.2018, 15:52 ответить

Не бабушка, не свекровь, не мать, а ЗЛО.

Екатерина 13.12.2017, 05:39 ответить

Просто ужас! Бабка-змея редкая. Девченок попортила капитально . Нужно вмешательство психолога. Лиле совет- забирай Вовку и дочку и рви отношения со свекровью. Надюшка вызывает жалость. Может она по-молодости и была не путевая, надо было отселиться хоть в халупу, но жить отдельно от такой свекрови. И научилась бы всему. Представляю как это стерва ее тюкала и шпыняла вместо помощи и поддержки. Вовка! Ответственным будь за своих женщин и детей. Не уподобляйся мамаше черноротой, не оскорбляй Надю, она тоже жертва в этой истории.

Татьяна 09.10.2017, 21:53 ответить

Кстати, позабавило, что одна и та же с выдранной грудью курица сначала показывалась в хозяйстве Катерины Васильевны, а потом в хозяйстве Нади. Будьте в следующий раз внимательней при видеомонтаже )))

Хехе 24.09.2017, 16:32 ответить

Не потрібно забуватися, до цих пір на бабиному утриманні ці діти. Бо якщо навіть після виходу програми, дівчат і заберуть ці горематері до себе,то потім ці діти знову опиняться в баби. Бо не захочуть жити в тих злиднях, що ми бачили на екрані. Влаштовувати своє життя, тратити гроші, а потім ображено заявляти про свої права на дітей?! Чого ж не пробували через соцслужби,через журналістів забрати своїх дітей від такої ненавистної свекрухи на самому початку, коли вроді би насильно ці діти були забрані бабою від нещасних "порядних" матерів? Бо завжди знайдеться причина себе виправдати? Вирішили на публіку показати свій материнський інстинкт? Невістки вражають. Можу порівняти обох з кицькою чи з сучкою, яка щороку по природньому зову плодить потомство, не переймаючись їх долею. Прийшли поплакатись? Може хоч одна подякувала за те, що їх діти в теплі і нагодовані, і по світу з клунками не пішли? Не сумніваюсь, що слідуюча синова дитина опиниться там же, де ці троє.

мама Ру 12.09.2017, 22:13 ответить

И куда же Надежда должна была забрать своих детей? У нее ведь даже негде было жить, когда ее выгнали, жила на работе, потом в общежитии, в то время как "любящая" бывшая свекровь настроила девочек против нее. Уверена, что корень зла кроется в этой ужасной женщине (свекрови), которая попросту не хочет отпускать сына из дому, манипулирует им при помощи его детей и разрушает вот уже второй его брак. Правильно поступила вторая жена Владимира, надо хватать ребенка и бежать из этой семейки куда глаза глядят, потому что за ее детские оплатится кредит за машину, а ее выкинут на мороз как и первую жену.

Name 24.09.2017, 15:27 ответить

Посадити її треба за моральне каліцтво дітей, а з дівчат нічого доброго не виросте.

Виола 11.09.2017, 19:56 ответить

Кого ви підтримуєте - Катюню!!!! Це не жінка - це тиран - монстр!!!!Вона сама какашка, її синів гляділи її батьки, а вона гуляла і забирала чоловіків з сімей. З родини її ніхто не признає, ніхто не спілкується,а тут вона сидить і корчить Мають Тереза!!!! Ні в якому садочку вона не працювала, напевно за мужиками часу не було!!!! Вони з її Вовчиком іздівалися з тої бідної Наді і дітей їй ще на Хмельниччині не давали. Сама собі сім'ї не змогла створити і синам не дає!!! Щей внучок виховує такими як сама!!! На її совісті багато гріхів, і на старості не кається, а за все треба відповідати.... Одне погано, що знаю цих людей (Катюню, Володьку) не з передачі, а по життю!!!! А сидіти в студія і судити не знаючи всього дуже легко! Шановна редакція погано копали!!!!

Виола 11.09.2017, 19:53 ответить

Ни разу не писала комментариев,но эта передача просто удивила1 Куда смотрят органы опеки?Эта "бабушка" просто из двоих девочек сделала моральных уродов!Сына не воспитала! Из девочек сделалала хабалок!Еще и маленькую искалечит ,как и старших.Я просто в шоке от таких взрослых!Семья мамы Нади намного моральнее и добрее,ее просто зашугали такая свекровь и муж Вова.Детей нужно срочно оградить от этой семейки Адамс!

Виктория 11.09.2017, 12:08 ответить

И отдать другой семейке Адамс 5 лет о них не вспоминавшей?Где была эта "семья Нади" все это время?
А про "хабалок",так сейчас подростки почти все такие (а не только у этой бабушки).Мнят о себе много,да и современный подход к воспитанию (ребенок это святое,на него только молиться можно,а ругать нельзя) их поддерживает в их поведении.

Я 12.09.2017, 19:56 ответить

ПОХОЖЕ, ЧТО ТОЛЬКО БАБУШКА И ВНУЧКИ АДЕКВАТНЫЕ.

YAROSH 10.09.2017, 15:32 ответить

У бабки только деньги на уме да ещё разрушить семью чтобы велековозростный сыночек сидел возле мамкиной юбки

Людмила 10.09.2017, 10:11 ответить

С такой свекровью и врагов не нужно.То,что увидела,это УЖАС!!!Согласна со всеми комментариями.Хорошая мама всегда поможет своим детям,а не будет рассказывать всей стране,какие они плохие.

Наталья 09.09.2017, 07:46 ответить

ВСЕ достаточно просто. Сегодня опекунам государство платит больше, чем матери. Поэтому и стараются лишить род. прав. всякие родственники, внезапно полюбившие детей. Ведущие знают, но никогда эту тему не поднимают. Семейный детский дом - достаточно выгодный бизнес (как ни больно звучит, но это бизнес) и если не будут ставить палки в колеса, государственные детдома просто изживут себя. Но в отношении семей это не приемлемо. Решили наживаться на обездоленных, пусть так и будет. Это здорово, в конце концов. Только пусть заботятся о них и после 16-ти, 18-ти. Таких мало. Знаю такой дом в Петровском и семья Родиковых из переселенцев. Это действительно те, кто заботится и создает семьи, а не наживается.

helena1122 08.09.2017, 21:38 ответить

Так, так баба продумана, і не спроста набирає внуків і вже мітить й на те, що ще не народилось. Пропрацювала все життя в садочку і що ви думаєте вона не знає як підійти до дитини випитать у неї все, настроїти проти батьків? Та запросто,... виростить ... використає та й зробить їх ще й від неї залежними... Вона і їм життя не дасть. За гарною МАСКОЮ скривається вигода насамперед матеріальна

Валентина 08.09.2017, 22:14 ответить

Так бабка внучек 5 лет за свой счет растила. Без всяких оплат от государства.Да и без помощи "мамаши" тоже!!!Странные люди,конечно, со странным мнением что их детей должен кто то растить без их помощи да еще и в духе безмерной любви к своему "родителю".Да с чего бы это?! Хочешь любви и благодарности от своего ребенка?Расти его сам!!!И ни как иначе!!!

Я 12.09.2017, 19:49 ответить

Баба курва. Надя з чоловіком молодці. Будинки купили, хазяйство завели. Що тільки означає купити одну корову, не те що декілька. Сіна назаготовляли, завжди вісить постіраний одяг. Не гуляють люди, не п'ють. Тяжко працюють. В селі ніхто погано слова не скаже.А ви так їх у програмі обгадили. Ось тут дітям потрібно жити, з мамою. Хіба можна тій неадекватній бабі дітей довіряти. Шкода мам, які не можуть обійняти своїх дітей

Віта 08.09.2017, 21:26 ответить

Пипец!!!Тех куриц ,которые в роддомах от своих детей отказываются Вы тоже жалеете?

Я 12.09.2017, 19:44 ответить

Надя молодець, від дітей вона не відмовляється. А свекруха буде псувати життя любій невістці, яка в неї буде і онукам

Зіна 16.09.2017, 00:40 ответить

Бабуся налаштована своїх онуків проти матері. Знайомі з Надією та Іваном, нічого поганого про цих людей сказати не можемо, навпаки щирі, трудолюбиві, чесні люди, сумлінно працюють заробляють на життя чесною працею. А з приводу відносин дітей і матері то час все розставить на свої місця вони подорослішають та маємо надію зрозуміють хто є хто.

Андрій та Ірина. 08.09.2017, 21:18 ответить

Гарна дюдина,а детей бросила.Хотела бы забрать,забрала бы.А если до сих пор не попыталась,то так те дети ей нужны были.

Я 12.09.2017, 19:42 ответить

І син був би інший,якби підтримувала,а не ганьбила постійно.Вона не погана,якби берегла,а не руйнувала.Можливо подивиться на себе зі сторони і зробить висновки.Бо часто ми не помічаємо,як себе ведемо.Надіюся,що дівчатка зрозуміють маму і в цьому їїм допоможе бабуся і візьметься за розум,поки ще можна щось змінити. постійно.Вона не погана,якби берегла,а не руйнувала.Можливо подивиться на себе зі сторони і зробить висновки.Бо часто ми не помічаємо,як себе ведемо.Надіюся,що дівчатка зрозуміють маму і в цьому їїм допоможе бабуся і візьметься за розум,поки ще можна щось змінити.

Ірина 08.09.2017, 21:07 ответить

Протягом передачі в мене були різні емоції,але в кінцевому результаті все стало зрозуміло.Бабуся своїми руками рушить все.Вона затьмарена і зациклена на собі.Навіть після того, як старша дівчинка впала,вона не підбігла,не підняла дитину,а продовжувала виривати маленьку від матері.Та бабуся яка живе і любить,все б покинула і підбігла б,підняла внучку. Як син просить свою дитину.Хіба так має бути?Вона посіяла ненавість між дітьми і батьками. А тапер ще жаліється,що син не такий.Дуже образливо за Надію,але напевно з бабкою преба чинити так як робить друга невістка,бо все повториться.Яка б вона не була вона мати і має право,це їі дитина.Якби бабуся помагала і оберігала перший шлюб,то все б у них було добре.От так своїми руками,батьки ламають життя своїм дітям.Та невістка погана,друга буде краща,друга погана,знайде іншу кращу,а в результаті син залишиться один,скоріше всього почне спиватися,а мама якщо і зрозуміє,то вже буде запізно.А страждають в результаті діти.Берегти треба було перший шлюб,берегти!!!!! І

Ірина 08.09.2017, 21:05 ответить

Діти сидять , як зомбі, бабу до суду

Наталя 08.09.2017, 21:02 ответить

Коментар вийшов занадто великий довелось поділити, але висказала, бо так жити не можна!!!!!!!!!!

Валентина 08.09.2017, 20:52 ответить

. Друга теж хоче налаштувати, але в неї з таким тюфяом нічого не вийде, бо він не вміє заробляти і вкалувати ,як цивільний чоловік першої, а сама вона нічого нажаль не витягне в хостелі. А свекруха тіхоня , вона як хоче , що хоче так і крутить і налаштовує двох старших онучок,100% капає їм на мозги, так що вони не навидять матір, і батьком командують, БЕСТИЖІ ПРОСТО ДО УЖАСА, ЯК ТАК ТІЛЬКИ МОЖНА???? Бабу потрібно притягнути до кримінальної відповідальності за знущання над людьми!!!!!!!!!!!!!!

Валентина 08.09.2017, 20:50 ответить

Каналы

Роман с ОльгойОрел и решка. Чудеса светаКруче всехПолезная программаКасается каждогоСЕРИАЛЫНе женская работа 2Орёл и Решка. Ивлеева VS БедняковИнтерфильмфестВещдок
Не женская работаСледователь Горчакова 2Правила выживанияЕвропейские игры 2019Орел и решка. Морской сезон 3НИ ШАГУ НАЗАД! 9 МАЯ НА «ИНТЕРЕ»!Ну, погоди! 50 летУтроГотовим вместеОрел и решка. МегаполисыСлово Предстоятеля6 сотокСледователь ГорчаковаОрел и решка. ШопингСериал "ЗАХВАТ"Орел и решка. Морской сезонУвидеть океанОрел и решка. Перезагрузка. АмерикаСоветское киноОрел и решка. ПерезагрузкаВремя строитьОрел и решка. Рай и АдОрел и решка. Звезды"Україна вражає"Удачный проектНити судьбыВокруг МОрел и решка - Кругосветка - 2016! Орел и решка. Шопинг - 2016!Искушение. Все серииЧудо начинается!Наша ПобедаДокументальные проектыИнтершколаСудите самиСпросите у осени. Все серииОрел и решка (1-7 сезоны)Счастье из пробиркиГлавная елка страны 2019!Любовь спасет мир!Любовь с первого взглядаПутешествия во времениЖди меня. УкраинаМарафон ко Дню Независимости "Україна вражає"Ради любви я все смогу!Памяти Эльдара РязановаТелемарафон "Чудо начинается"СтенаБольшой боксФутболОни родились не для войныСосед на обедОсторожно:) дети!Сценарии любвиШустер LiveДень рождения СтраныЗимняя кухня с Дмитрием ШепелевымОсенняя кухня с Дмитрием ШепелевымЛето с ИнтеромЛетняя кухняВсе для мамы"Шалене весілля"Давай поженимся! в УкраинеСпасибо, что они не знаютКрасная королеваВкусное свиданиеШкола доктора Комаровского"Великі танці"Семейный песГлянецПраво на встречуПарк автомобильного периодаСамый УмныйФормула любвиОрел и Решка. Неизведанная ЕвропаОрел и Решка. На краю светаПро життяПозаочіБУМ. Битва Украинских городовЗнак качестваКормящие отцыНа линии огняПороблено в УкраїніСемейный размерБУМ. Битва славянКо Дню НезависимостиРазбор полетовУкраина, вставай!Чисто NEWSВечерний кварталСватыСвидание в темнотеВрата времениДакарВкусная лигаЗдоровенькі були!Миллионер - Горячее креслоНашиРассмеши комикаЧто? Где? Когда? Звездные войныЗолушка для БасковаКоманда мечтыВсе своиСветофорЛегендаСпасибо за жизнь. Чернобыль. 25 летЖить - это модноУкраина ТрофиВоскресенье с КварталомНаши 20Моя странаСердце подскажет...Вечерний КиевСваты у плитыКрасное или ЧерноеСвадебный размер
Показать все каналы

Спецпроекты