Видеотека: канал "Про життя"

7293 31

Код вставки:

Постоянный адрес ролика:

Спасти рядового Панчука? ч.1

15 августа 2012 | 12:42

Тарасу Гудиме оставалось до демобилизации всего две недели. Его мать - Валентина Григорьевна уже готовилась к встрече с любимым сыном.

Однако этой встречи так и не произошло... При загадочных обстоятельствах Тарас погиб...

В убийстве младшего сержанта Гудимы обвиняют его сослуживца - рядового Александра Панчука. Солдат уверяет: его пытками заставили признаться в убийстве, которого он не совершал.

Родители погибшего Тараса на стороне рядового Панчука - они не верят следствию.

Почему в мирное время одни солдаты попадают в могилу, а другие - за решетку?

И кто ответит за смерть Тараса Гудимы?

Полную программу смотрите на сайте prozhittya.com.ua

Оставить комментарий Комментарии (28)

Ваше имя
validator_message_required
Комментарий
validator_message_required
Agree with terms
validator_message_required
Защитный код
validator_message_captcha_invalid

А ще риторичне питання - як може капітан (сука продажна) їздити на машині ХОНДА ТЮКСОН при зарплаті 3тис. гриваків, суки в погонах, взяточніки, тварі...

Олександр 07.09.2012, 00:13 ответить

В бардаку який відбуваеться в цьому цирку який називаеться арміею.....винен і зек президент і кабінет міністрів-олігархів, і взяточники-шлюхи в погонах, 3-4 дня увала коштуе 400 гривень це тариф учебки в місті Камянець-Подільський, я це знаю бо доводилося з цим зіткнутись, українська армія сама кончена зі всіх армій світу, офіцерами стали тормоза у яких не хватае мізків навіть бетон на стройці місити......

Олександр 07.09.2012, 00:07 ответить

МОчити треба тих офіцерів, хто причастний до смерті твоеї дитини ....мій син отримав травму в цій блядскій армії, якщо не дай бог з ним щось станеться гірше поріжу його офіцерів, я сидіти не боюсь....за свою дитину вбю любу блять у погонах суки шоб здохла ваша кончена армія.....

Олександр 06.09.2012, 23:54 ответить

Генерал-лейтенант ЗАМАНА В.М. струсил прийти на передачу, боится за свои пагоны, за свое кресло в кабинете. Ему наплевать на умершого солдата, они только себя понимают на других им наплевать- что на жывых, что на умерших.
Позор таким генералам - таких генералов надо гнать с таких должностей.
но они остаются на своих местах, потому что вся военная система погрязла в коррупции.
Министр обороны Украины не проводит ни одного приема, ему тоже наплевать на людей, они нас не видят, не слышат, главное им хорошо, зарплаты получают, откаты получают и все хорошо.
А прийти на передачу и разобраться с военным не знаю как это можно сказать - блядством они струсили. Убили солдата и все они сразу в норку, как нагадевшые коты, т.е. скаты. Позор таким офицера МОУ и вообще всем командирам, где люди гибнут.
Если генерала-лейтенанта ЗАМАНУ В.М. НЕ СНИМУТ С ДОЛЖНОСТИ - ЭТО ЕЩЕ РАЗ ПОДТВЕРДИТ СИСТЕМУ, КОТОРАЯ В АРМИИ ОЧЕНЬ ПРАКТИКУЕТСЯ - СПЛОШНАЯ КОРРУПЦИЯ, ОДНИ МАЖОРЫ.

Оленька 18.08.2012, 23:13 ответить

При чому тут керівництво генерального штабу чи міністерства оборони? Єдине, що вони повинні зробити в цій ситуації - це дочекатися результатів слідства, знайти, де, що було зроблено не так їх підлелгими, їх покарати і зробити все, щоб такого більше не повторилося. Давайте ми тепер будемо звинувачувати президента країни чи голову ООН. Ну це ж безпідставне звинувачення людей. У вас менше питань до начальника частина, а ніж до начальника генерального штабу.
І до речі, зараз ведеться розслідування. Такого роду передача під час розслідування взагалі можна вважати втручанням в роботу правоохоронних органів і тиском на них.

Ігор 19.08.2012, 13:29 ответить

Шановні блогери, ведучий та всі, хто без перебільшення докладає наразі великих зусиль для розслідування цієї резонансної справи.

Безперечно, мене, як офіцера відділення виховної роботи дуже вразила позиція Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України - відсутність жодного представника на даній програмі засвідчила певну некомпетентність певних посадових осіб та підриває основи відкритості Армії суспільству, яке має право, у відповідності до Закону України Про демократичний цивільний контроль знати правду, та бодай хоча б мати ясніть, що відбулось.

Так, Збройні Сили - це не закрита кастова система, в якій все відбувається довільно. Існує чітка система контролю, чітка та цілком зрозуміла вертикаль управлінян: від командира окремого відділення - командира частини до Генерального штабу та Міноборони включно. І що найбільше вражає в даній ситуації - чому при наявності такої системи управління солдата Гудиму Т. загубили, а контроль над ним був втрачений?

Не менше хвилює позиція Депертаменту преси та зв'язків з громадськістю Міноборони України, які при наявності такого резонансу у суспільстві не надали жодного офіційного коментара щодо ходу слідства, хто зобов'язаний відстоювати імідж армії???

Багато чого вірного у програмі було сказано, але як недолік неконструктивної бесіди слід відзначити всеж таки відсутність представників прокуратури, Військової слуби правопорядку та інш., які власне кажучи повинні були внести певну ясність. Адже МВС України та ба, навіть Мінінфраструктури в особі полковника військових сполучень, спромоглися бодай на елементарне - висловити свою точку зору та показали свою небайдужість.

Про те, що на похованнях Тараса не було представників частини - то це дійсно пік невігластва з боку командування, звичайно в цьому слід розібратися, адже армія завжи у всі часи являлась найбільш консолідованим середовищем, і мені важко погодитись із деякими позиціями родичів загиблого, що Збройні Сили лише вбивають людей, що вони пронизані корупцією та інш. Ми всі досить добре знаємо, що всі проблеми, які існують у суспільстві так чи інакше, в тих чи інших формах існують в лавах Збройних Сил, ми не взмозі на жаль їх повністю викорінити, і це не є лише проблемою української армії - вони існують у будь-яких найвисоко розвинутіших державах світу, питання в тому, як ми до цього відносимось та що ми хочемо мати в кінцевому результаті.

Мені дуже відрадно, що генерал-полковнику Анатолію Лопаті хватило мужності та досвіду чітко та виважено дати оцінку діям командування частини та вищого військового керівництва держави, але нажальто не була офіційна позиція нинішнього керівництва. Невже хтось знову зайняв позицію очікування???

Від імені офіцерського корпусу Збройних Сил України та від себе особисто приношу слова співчуття батькам загиблого та будемо сподіватися на те, що слідтсво знайде дісного обвинувачуваного та дасть вірну оцінку діям кожної посадової особи.

А керівнику проекту раджу частіше піднімати такі гострі питання, це ж, доречі, не перший випадок загибелі у Збройних Силах з початку 2012 року!!!

Олег, окрема бригада охорони Генерального штабу ЗС України 18.08.2012, 08:13 ответить

Ця військова частина знаходиться у Чернівцях а не Десна (Чернігівська область)...

Ірина 18.08.2012, 02:00 ответить

Я считаю, после просмотра этой передачи, что бедного Тараса просто убили сотрудники армии, правильно сказала последняя женщина из Житомира, видно он что-то знал, или видел,или по другим мотивам, а его просто убрали, и при этом не показав родителям тело погибшего сына , каким он не был, но 5 дней, это же не месяц???, папе и дяде можна было бы показать....

И вообще про Десну я слышу не впервые , это не первый случай уже там!!!!!

Министерство обороны не заботится о наших солдатах! Правильно сказал ведущий и также его поддержали, в мирный час и такое случается!!!! Стыд нашему правительству!!!!

А ведущий просто замечательный, насколько душевно он переживает каждую историю!!!!!

Оксана 17.08.2012, 08:01 ответить

Я вас подерживаю за ведучого Андрея Пальчевского, видно что он в каждом сюжете переживает и слёзы которые мы видим на его лице искринные. А родителей погибшего Тараса, жалко, пусть со всех сил держутся.

Наталья 21.08.2012, 22:20 ответить

ти дура

чернівці 26.08.2012, 21:37 ответить

Мы с Тарасом 10 лет просидели за одной парной, да он действительно такой как говорит его мать, спокойный, уравновешенный, и то что он куда то в лес за грибами пошел..что за бред какие грибы в такую жару...да еще и на полигоне...

Бред все это как так можно относится к таким случаям, что в армии убиваю, кто захочет служит, вы мне скажите!!!

У меня слов нет....одни эмоции...

Андрей 16.08.2012, 14:46 ответить

Бабусі божі одуванчики ,комітет солдатських матерів це що за х.... бездієвий кровосос держави ? На які кошти йде фінансування цієї організації яка тільки розносить плач і стогін маминих синочків ... це вся їхня робота .Офіцер вчить солдатів воювати в тому числі і вбивати, захищати свою країну народ ,людей коли це потрібно солдат має виконувати всі команди крім злочинних а не нити і соплі розпускати разом з бабусями. Офіцери працюють не в колонії для неповнолітніх якщо батьки не виховали свою дитину то бабусі самоназваного комітету солдатських матерів не вирішать їх проблем.В офіцера є теж діти і він теж для когось дитина повинен відповідати за себе і за виродка якого не виховали батьки чому?це не правильно . Ведучий має вибачитись перед всіма включаючи батьків обвинуваченого та мертвого солдатів і боятись щоб він не попав в армію тому що його можуть образити невиховані діти батьків які завжди захищають своїх рідних розумних та найкращих синів....

олег 16.08.2012, 11:24 ответить

Ведущий убил, слов нет... своим поведением. Я ничего личного против него не имею, ног так себя вести, даже учитывая специфику шоу и темы , нельзя. Как обезьяна, хочу даю микрофон, хочу отнимаю, если что не угодное говорят... Действительно раздражает

людмила 16.08.2012, 08:41 ответить

+1

чернівці 26.08.2012, 21:39 ответить

А у меня другой вопрос. читала статью про Тараса на сайте известия. так там комментарий еще февраля месяца. тип кто что знает о гибели звонить по таким то таким номерам. блин если его датой гибели считают 15 июля. то почему тема создана еще почти за пол года до этого. Блин сволочи делают из трагедии комедию, своими записями на разных сайтах.

виктория 15.08.2012, 22:29 ответить

почему ни разу не назвали фамилии горе-командиров, может страх перед гласностью заставит других быть внимательными к подчиненным.

НСЧ 15.08.2012, 20:12 ответить

Ведучий натуральний придурок. Він не дає людям сказати слолва, а тільки кричить як ненормальний. Що було вирішено протягом передачі про солдата Панчука? Нічого. Покричав ведучий, порозмахував руками, дав декілька завдань алкашу Багірову, і на цьому все. А де результат?

Валентин 15.08.2012, 20:06 ответить

Ведучого ГЕТЬ, він не дає слова людям, які захищають звинуваченого. Як би ти поводив себе, як би твою дитину без вини посадили?

Игорь 15.08.2012, 19:58 ответить

Какой ужас! Командиров посадить сволочей надо. Кто же захочет служить в этой мясорубке?

Pantikapeu 15.08.2012, 16:08 ответить

Ты бы хоть рот свой не открывал, если понятия не имееш об этой организации! Небось под маминой юбкой всю свою никчемную жизнь прячешся!

инкас 15.08.2012, 21:40 ответить

Какой ужас, что такие как ты судят о командирах , понятия не имея об устройстве Вооруженных Сил.

юрий 17.08.2012, 15:20 ответить

А у вас не полная программа, как смотреть все?

солдат 15.08.2012, 15:51 ответить

Его точно поставили, он никогда и мухи даже не обидел! Саша держась!

Ростислав друг О.Панчука 15.08.2012, 16:15 ответить

Закрий рот а той і тебе ще посадять помилково в тебе є всі шанси я так бачу - багато знаєш напевно,Свідки часто стають обвинуваченими............Фільм лінкольн для адвоката.

олег 16.08.2012, 11:00 ответить

Ця програма для ідіотов ,мети програми не мае вивели батьків,солдатських матерів які через раз дихають і роблять собі суд вони хто..... хто їм за це платить?зробили собі дуже гарниц імідж, рейтинг дебілів з великої букви.Скільки людей гине в цивільному житті і по яких причинах всі добре знають а тут ще нічого до кінця не доведено. Люба мати ніколи не скаже що її син поганий, а за її очима він робить що хоче.Армія на шляху реформування і переживає не легкі часи,ця програма ще раз показує що в армії мають служити нормальні здорові хлопці і за це отрмувати належне забезпечення як грошове так і соціальне тоді буде міцний здоровий та достойний захист держави та нас з вами.Кожен мае відповідати за свої вчинки сам особисто а не хтось за нього.Складається враження що армія це виправна колонія для всіх моральних виродків.Якщо так брати то офіцери теж чиїсь діти тільки відповідають ще за когось тільки не за своїх дітей.

олег 16.08.2012, 10:49 ответить

Офіцери вчаться і їх вчать воювати а не перевиховувати виродків яких не виховали батьки.А ведучий має вибачатись або боятись бо може прийти не дай бог і його час коли попросить захист у військових.

олег 16.08.2012, 10:52 ответить

Олег, тобі подяка за правильні слова. А на рахунок шоу можна сказати, що єдиною його метою було принизити офіцерів та в загалом збройні сили України.Я як дружина офіцера хочу сказати, що є в Українській армії справжні чоловіки.В ті дні коли пропав Тарас я, була свідком того як військовослужбовці відчайдушно намагались його знайти та щиро вірили в те що він живий і здоровий. Я щиро співчуваю батькам загиблого Тараса та щиро сподіваюсь,що правоохоронці знайдуть справжнього злочинця.

Оля 16.08.2012, 12:46 ответить

Каналы

Роман с ОльгойОрел и решка. Чудеса светаКруче всехПолезная программаКасается каждогоСЕРИАЛЫНе женская работа 2Орёл и Решка. Ивлеева VS БедняковИнтерфильмфестВещдок
Не женская работаСледователь Горчакова 2Правила выживанияЕвропейские игры 2019Орел и решка. Морской сезон 3НИ ШАГУ НАЗАД! 9 МАЯ НА «ИНТЕРЕ»!Ну, погоди! 50 летУтроГотовим вместеОрел и решка. МегаполисыСлово Предстоятеля6 сотокСледователь ГорчаковаОрел и решка. ШопингСериал "ЗАХВАТ"Орел и решка. Морской сезонУвидеть океанОрел и решка. Перезагрузка. АмерикаСоветское киноОрел и решка. ПерезагрузкаВремя строитьОрел и решка. Рай и АдОрел и решка. Звезды"Україна вражає"Удачный проектНити судьбыВокруг МОрел и решка - Кругосветка - 2016! Орел и решка. Шопинг - 2016!Искушение. Все серииЧудо начинается!Наша ПобедаДокументальные проектыИнтершколаСудите самиСпросите у осени. Все серииОрел и решка (1-7 сезоны)Счастье из пробиркиГлавная елка страны 2019!Любовь спасет мир!Любовь с первого взглядаПутешествия во времениЖди меня. УкраинаМарафон ко Дню Независимости "Україна вражає"Ради любви я все смогу!Памяти Эльдара РязановаТелемарафон "Чудо начинается"СтенаБольшой боксФутболОни родились не для войныСосед на обедОсторожно:) дети!Сценарии любвиШустер LiveДень рождения СтраныЗимняя кухня с Дмитрием ШепелевымОсенняя кухня с Дмитрием ШепелевымЛето с ИнтеромЛетняя кухняВсе для мамы"Шалене весілля"Давай поженимся! в УкраинеСпасибо, что они не знаютКрасная королеваВкусное свиданиеШкола доктора Комаровского"Великі танці"Семейный песГлянецПраво на встречуПарк автомобильного периодаСамый УмныйФормула любвиОрел и Решка. Неизведанная ЕвропаОрел и Решка. На краю светаПро життяПозаочіБУМ. Битва Украинских городовЗнак качестваКормящие отцыНа линии огняПороблено в УкраїніСемейный размерБУМ. Битва славянКо Дню НезависимостиРазбор полетовУкраина, вставай!Чисто NEWSВечерний кварталСватыСвидание в темнотеВрата времениДакарВкусная лигаЗдоровенькі були!Миллионер - Горячее креслоНашиРассмеши комикаЧто? Где? Когда? Звездные войныЗолушка для БасковаКоманда мечтыВсе своиСветофорЛегендаСпасибо за жизнь. Чернобыль. 25 летЖить - это модноУкраина ТрофиВоскресенье с КварталомНаши 20Моя странаСердце подскажет...Вечерний КиевСваты у плитыКрасное или ЧерноеСвадебный размер
Показать все каналы

Спецпроекты