Відеотека: канал "Стосується кожного"

Дата ефіру/події:

8 вересня 2017
П’ятниця
18:00
8029 39

Код вставки:
Скопіювати

Постійна адреса ролика:
Скопіювати

Мама для внучок

8 вересня 2017 | 20:00

Однорічну Кароліну Цісарук з Чернігівської області три місяці тому залишили батьки. Не приїхали вони навіть на її перший день народження. Весь цей час про немовля дбала 55-річна бабуся - Катерина Войтюк. Крім маляти під її опікою ще дві онучки - дочки сина від першого шлюбу. Їх п'ять років тому батьки покинули так само як і Кароліну. У студії "Стосується кожного" ми спробуємо з'ясувати, чому насправді батьки не спілкуються зі своїми дітьми.

Залишити коментар Коментарі (39)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Agree with terms
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Просто ужас! Бабка-змея редкая. Девченок попортила капитально . Нужно вмешательство психолога. Лиле совет- забирай Вовку и дочку и рви отношения со свекровью. Надюшка вызывает жалость. Может она по-молодости и была не путевая, надо было отселиться хоть в халупу, но жить отдельно от такой свекрови. И научилась бы всему. Представляю как это стерва ее тюкала и шпыняла вместо помощи и поддержки. Вовка! Ответственным будь за своих женщин и детей. Не уподобляйся мамаше черноротой, не оскорбляй Надю, она тоже жертва в этой истории.

Татьяна 09.10.2017, 21:53 відповісти

Кстати, позабавило, что одна и та же с выдранной грудью курица сначала показывалась в хозяйстве Катерины Васильевны, а потом в хозяйстве Нади. Будьте в следующий раз внимательней при видеомонтаже )))

Хехе 24.09.2017, 16:32 відповісти

Не потрібно забуватися, до цих пір на бабиному утриманні ці діти. Бо якщо навіть після виходу програми, дівчат і заберуть ці горематері до себе,то потім ці діти знову опиняться в баби. Бо не захочуть жити в тих злиднях, що ми бачили на екрані. Влаштовувати своє життя, тратити гроші, а потім ображено заявляти про свої права на дітей?! Чого ж не пробували через соцслужби,через журналістів забрати своїх дітей від такої ненавистної свекрухи на самому початку, коли вроді би насильно ці діти були забрані бабою від нещасних "порядних" матерів? Бо завжди знайдеться причина себе виправдати? Вирішили на публіку показати свій материнський інстинкт? Невістки вражають. Можу порівняти обох з кицькою чи з сучкою, яка щороку по природньому зову плодить потомство, не переймаючись їх долею. Прийшли поплакатись? Може хоч одна подякувала за те, що їх діти в теплі і нагодовані, і по світу з клунками не пішли? Не сумніваюсь, що слідуюча синова дитина опиниться там же, де ці троє.

мама Ру 12.09.2017, 22:13 відповісти

И куда же Надежда должна была забрать своих детей? У нее ведь даже негде было жить, когда ее выгнали, жила на работе, потом в общежитии, в то время как "любящая" бывшая свекровь настроила девочек против нее. Уверена, что корень зла кроется в этой ужасной женщине (свекрови), которая попросту не хочет отпускать сына из дому, манипулирует им при помощи его детей и разрушает вот уже второй его брак. Правильно поступила вторая жена Владимира, надо хватать ребенка и бежать из этой семейки куда глаза глядят, потому что за ее детские оплатится кредит за машину, а ее выкинут на мороз как и первую жену.

Name 24.09.2017, 15:27 відповісти

Посадити її треба за моральне каліцтво дітей, а з дівчат нічого доброго не виросте.

Виола 11.09.2017, 19:56 відповісти

Кого ви підтримуєте - Катюню!!!! Це не жінка - це тиран - монстр!!!!Вона сама какашка, її синів гляділи її батьки, а вона гуляла і забирала чоловіків з сімей. З родини її ніхто не признає, ніхто не спілкується,а тут вона сидить і корчить Мають Тереза!!!! Ні в якому садочку вона не працювала, напевно за мужиками часу не було!!!! Вони з її Вовчиком іздівалися з тої бідної Наді і дітей їй ще на Хмельниччині не давали. Сама собі сім'ї не змогла створити і синам не дає!!! Щей внучок виховує такими як сама!!! На її совісті багато гріхів, і на старості не кається, а за все треба відповідати.... Одне погано, що знаю цих людей (Катюню, Володьку) не з передачі, а по життю!!!! А сидіти в студія і судити не знаючи всього дуже легко! Шановна редакція погано копали!!!!

Виола 11.09.2017, 19:53 відповісти

Ни разу не писала комментариев,но эта передача просто удивила1 Куда смотрят органы опеки?Эта "бабушка" просто из двоих девочек сделала моральных уродов!Сына не воспитала! Из девочек сделалала хабалок!Еще и маленькую искалечит ,как и старших.Я просто в шоке от таких взрослых!Семья мамы Нади намного моральнее и добрее,ее просто зашугали такая свекровь и муж Вова.Детей нужно срочно оградить от этой семейки Адамс!

Виктория 11.09.2017, 12:08 відповісти

И отдать другой семейке Адамс 5 лет о них не вспоминавшей?Где была эта "семья Нади" все это время?
А про "хабалок",так сейчас подростки почти все такие (а не только у этой бабушки).Мнят о себе много,да и современный подход к воспитанию (ребенок это святое,на него только молиться можно,а ругать нельзя) их поддерживает в их поведении.

Я 12.09.2017, 19:56 відповісти

ПОХОЖЕ, ЧТО ТОЛЬКО БАБУШКА И ВНУЧКИ АДЕКВАТНЫЕ.

YAROSH 10.09.2017, 15:32 відповісти

У бабки только деньги на уме да ещё разрушить семью чтобы велековозростный сыночек сидел возле мамкиной юбки

Людмила 10.09.2017, 10:11 відповісти

С такой свекровью и врагов не нужно.То,что увидела,это УЖАС!!!Согласна со всеми комментариями.Хорошая мама всегда поможет своим детям,а не будет рассказывать всей стране,какие они плохие.

Наталья 09.09.2017, 07:46 відповісти

ВСЕ достаточно просто. Сегодня опекунам государство платит больше, чем матери. Поэтому и стараются лишить род. прав. всякие родственники, внезапно полюбившие детей. Ведущие знают, но никогда эту тему не поднимают. Семейный детский дом - достаточно выгодный бизнес (как ни больно звучит, но это бизнес) и если не будут ставить палки в колеса, государственные детдома просто изживут себя. Но в отношении семей это не приемлемо. Решили наживаться на обездоленных, пусть так и будет. Это здорово, в конце концов. Только пусть заботятся о них и после 16-ти, 18-ти. Таких мало. Знаю такой дом в Петровском и семья Родиковых из переселенцев. Это действительно те, кто заботится и создает семьи, а не наживается.

helena1122 08.09.2017, 21:38 відповісти

Так, так баба продумана, і не спроста набирає внуків і вже мітить й на те, що ще не народилось. Пропрацювала все життя в садочку і що ви думаєте вона не знає як підійти до дитини випитать у неї все, настроїти проти батьків? Та запросто,... виростить ... використає та й зробить їх ще й від неї залежними... Вона і їм життя не дасть. За гарною МАСКОЮ скривається вигода насамперед матеріальна

Валентина 08.09.2017, 22:14 відповісти

Так бабка внучек 5 лет за свой счет растила. Без всяких оплат от государства.Да и без помощи "мамаши" тоже!!!Странные люди,конечно, со странным мнением что их детей должен кто то растить без их помощи да еще и в духе безмерной любви к своему "родителю".Да с чего бы это?! Хочешь любви и благодарности от своего ребенка?Расти его сам!!!И ни как иначе!!!

Я 12.09.2017, 19:49 відповісти

Баба курва. Надя з чоловіком молодці. Будинки купили, хазяйство завели. Що тільки означає купити одну корову, не те що декілька. Сіна назаготовляли, завжди вісить постіраний одяг. Не гуляють люди, не п'ють. Тяжко працюють. В селі ніхто погано слова не скаже.А ви так їх у програмі обгадили. Ось тут дітям потрібно жити, з мамою. Хіба можна тій неадекватній бабі дітей довіряти. Шкода мам, які не можуть обійняти своїх дітей

Віта 08.09.2017, 21:26 відповісти

Пипец!!!Тех куриц ,которые в роддомах от своих детей отказываются Вы тоже жалеете?

Я 12.09.2017, 19:44 відповісти

Надя молодець, від дітей вона не відмовляється. А свекруха буде псувати життя любій невістці, яка в неї буде і онукам

Зіна 16.09.2017, 00:40 відповісти

Бабуся налаштована своїх онуків проти матері. Знайомі з Надією та Іваном, нічого поганого про цих людей сказати не можемо, навпаки щирі, трудолюбиві, чесні люди, сумлінно працюють заробляють на життя чесною працею. А з приводу відносин дітей і матері то час все розставить на свої місця вони подорослішають та маємо надію зрозуміють хто є хто.

Андрій та Ірина. 08.09.2017, 21:18 відповісти

Гарна дюдина,а детей бросила.Хотела бы забрать,забрала бы.А если до сих пор не попыталась,то так те дети ей нужны были.

Я 12.09.2017, 19:42 відповісти

І син був би інший,якби підтримувала,а не ганьбила постійно.Вона не погана,якби берегла,а не руйнувала.Можливо подивиться на себе зі сторони і зробить висновки.Бо часто ми не помічаємо,як себе ведемо.Надіюся,що дівчатка зрозуміють маму і в цьому їїм допоможе бабуся і візьметься за розум,поки ще можна щось змінити. постійно.Вона не погана,якби берегла,а не руйнувала.Можливо подивиться на себе зі сторони і зробить висновки.Бо часто ми не помічаємо,як себе ведемо.Надіюся,що дівчатка зрозуміють маму і в цьому їїм допоможе бабуся і візьметься за розум,поки ще можна щось змінити.

Ірина 08.09.2017, 21:07 відповісти

Протягом передачі в мене були різні емоції,але в кінцевому результаті все стало зрозуміло.Бабуся своїми руками рушить все.Вона затьмарена і зациклена на собі.Навіть після того, як старша дівчинка впала,вона не підбігла,не підняла дитину,а продовжувала виривати маленьку від матері.Та бабуся яка живе і любить,все б покинула і підбігла б,підняла внучку. Як син просить свою дитину.Хіба так має бути?Вона посіяла ненавість між дітьми і батьками. А тапер ще жаліється,що син не такий.Дуже образливо за Надію,але напевно з бабкою преба чинити так як робить друга невістка,бо все повториться.Яка б вона не була вона мати і має право,це їі дитина.Якби бабуся помагала і оберігала перший шлюб,то все б у них було добре.От так своїми руками,батьки ламають життя своїм дітям.Та невістка погана,друга буде краща,друга погана,знайде іншу кращу,а в результаті син залишиться один,скоріше всього почне спиватися,а мама якщо і зрозуміє,то вже буде запізно.А страждають в результаті діти.Берегти треба було перший шлюб,берегти!!!!! І

Ірина 08.09.2017, 21:05 відповісти

Діти сидять , як зомбі, бабу до суду

Наталя 08.09.2017, 21:02 відповісти

Коментар вийшов занадто великий довелось поділити, але висказала, бо так жити не можна!!!!!!!!!!

Валентина 08.09.2017, 20:52 відповісти

. Друга теж хоче налаштувати, але в неї з таким тюфяом нічого не вийде, бо він не вміє заробляти і вкалувати ,як цивільний чоловік першої, а сама вона нічого нажаль не витягне в хостелі. А свекруха тіхоня , вона як хоче , що хоче так і крутить і налаштовує двох старших онучок,100% капає їм на мозги, так що вони не навидять матір, і батьком командують, БЕСТИЖІ ПРОСТО ДО УЖАСА, ЯК ТАК ТІЛЬКИ МОЖНА???? Бабу потрібно притягнути до кримінальної відповідальності за знущання над людьми!!!!!!!!!!!!!!

Валентина 08.09.2017, 20:50 відповісти

якби знімальна група показала, що їх мати живе в апартаментах, то повірте , що ці дві доці, вже вечором були б у матері, і на бабу геть і не глянули. Ведучий правильно сказав, що справня мати знайде , як забрати свою дитину, Друга жіночка ( видно одразу , що баба її теж достала,так як попадали марально слабкі жінки і не могли за себе постояти) як би там у неї не склалось, під шумок, правильно зробила... вагітна!!! і кинулась забирати свою дочку, і що ми бачимо!!!! свекруха схапила її за коси, дочки бють, а це тюфяк, що???? тііхо, тіхо???? Хочеш ти цих онуків то бери, (подумала перша), на виховуй, а сама влаштувала своє життя, не спилась, не стагалась є де жити . ніхто не тріпає нерви , живе в своїй хаті і ніхто не виганяє, і не дорікаї.

Валентина 08.09.2017, 20:50 відповісти

То вона (свекруха) одне каже ,то друге , то третє, хай опреділиться , що вона по цій жизні хоче, понабирала собі онуків, і реалізовується за їх рахунок. Повіддавай батькам і хай виховують , а не тримаєш!!!, вони тобі онуки!!! , а не діти, у них є батьки, які повинні і мають їх виховувати!!!! А вона боїться остатись одинокою і нікому не потрібною, тому і не віддає!!! Як вона виховала, як настроїла двох старших онучок, які тупо ржуть о очі, вони не поважають ні батька, ні свою матір, яке вони мають право взагалі командувать і вказати кому як влаштовувати своє життя. ДА, не скалось життя у батьків, свекруха довела, що ваша мати пішла з дому (видно що допекла так, що й дітей покинула),бо батько тюфяк, який видно ніколи вашу бабу не поставив у стойло і не захистив свою жінку , то ви хоч майте повагу не писати їй смс через соціальну мережу. вони що думають . що мати тупа і нічого на розуміє, чи в неї серце не болить за них...

Ваоентина 08.09.2017, 20:48 відповісти

Добрий вечір! Завжди дивлюсь Вашу передачу, але сьогонішній ефір мене просто обурив, а від "кінцівки" програми в мене почало боліти серце та труситись руки, не можу мовчати.... Як так,? таку свекруху , як ми побачили, так це ж просто ВАМПІР, повиживала невісток... Подивіться перша, яка хазяйка, зійшлися з цивільним чоловіком - розжилися, важко працювали у фермера заробили грошей не пропивали, не прогулювали, а складали копійка до копійки та викупили 2 будинки, облаштовують , добудовують поступово по мірі того як зявляються гроші. Чоловік просто золотий, все правильно казав, що не дасть вже ЙОГО!!! жінку в обіду ні бившому чоловікові, ні старшим дітям, видно , що не алкаш, а роботяга, народили дитинку, мають господарство... Те що сиділав в телефоні та колись там гралась то може в неї один тей телефон і був розрядкою від сільської роботи , свекрухи ВАМПІРА та ще й чоловіка тюфяка, який в 33 роки у мами гроші брав бере і буде брати, бо мама його цим і тримає на короткому поводку

Валентина 08.09.2017, 20:47 відповісти

Канали

РанокКруче всехОрел і решка. ПерезавантаженняОрел і решка. Рай та ПеклоРечдокГотуємо разомСтосується кожногоУкраїна вражаєМереживо доліУдачний проект
Навколо МОрел і решка. Навколосвітня подорож - 2016!Орел і решка. Шопінг - 2016!Спокуса. Всі серіїДиво починається!Наша ПеремогаДокументальні проектиІнтершкола"Судите сами"ІнтерфільмфестЗапитайте в осені. Всі серіїОрел і решка (1-7 сезони)Щастя з пробіркиКохання врятує світ!Любов з першого поглядуПодорожі в часі"Жди меня". УкраїнаМарафон до Дня Незалежності "Україна вражає"Заради любові я все зможу!Пам'яті Ельдара РязановаТелемарафон "Диво починається"СтінаФутболВеликий боксВони народилися не для війниСусід на обідОбережно:) діти!Сценарії коханняДень народження КраїниЗимова кухня з Дмитром ШепелєвимШустер LiveОсіння кухня з Дмитром ШепелєвимЛіто з ІнтеромЛітня кухняВсе для мамиШалене весілляДавай одружимось! в УкраїніДякуємо, що вони не знаютьЧервона королеваСмачне побаченняВеликі танціШкола доктора КомаровськогоСімейний песГлянецьПраво на зустрічПарк автомобільного періодуНайрозумнішийФормула любовіОрел і Решка. Незвідана ЄвропаОрел і Решка. На краю світуПро життяПороблено в УкраїніНеділя з КварталомСватиНаші 20Червоне або ЧорнеПобачення у темрявіПопелюшка для БасковаСімейний розмірМоя країнаВесільний розмірБрама часуПозаочіКоманда мріїБУМ. Битва слов'янДакарБУМ. Битва українських містВсі своїДо Дня НезалежностіСмачна лігаЗнак якостіСвітлофорСерце підкаже...ЛегендаРозбір польотівВечірній КиївЗдоровенькі були!Шалені татусіДякуємо за життя. Чорнобиль. 25 роківСвати біля плитиМільйонер - Гаряче кріслоЖити - це модноУкраїно, вставай!НашіЧисто NEWSРозсміши комікаНа лінії вогнюУкраїна ТрофіВечірній кварталЩо? Де? Коли? Зіркові війни
Показати усі канали

Спецпроекти