Відеотека: канал "Стосується кожного"

Дата ефіру/події:

12 червня 2017
Понеділок
18:00
6001 17

Код вставки:

Постійна адреса ролика:

Самовільна боротьба

13 червня 2017 | 13:09

Непрохані гості з'явилися на порозі квартири багатодітної сім'ї Сервета відразу після травневих свят. Незнайомі люди заявили свої права на одну з кімнат у комуналці, де проживає сім'я з восьми осіб. Мешканцям будинку про нових сусідів нічого не відомо. За всі ці роки ніхто не претендував на комуналку. У документах, які показали новоспечені господарі, Ніна Сервета встигла розглянути лише прізвище.

Журналісти "Стосується кожного" розшукали людину, прізвище якої фігурувало в документах на кімнату в комуналці. Ним виявився син відомого в минулому спортсмена... Самозахоплення з використанням статусу або законне право власника?

Залишити коментар Коментарі (17)

Ваше ім'я
Поле обов'язкове для заповнення
Коментар
Поле обов'язкове для заповнення
Agree with terms
Поле обов'язкове для заповнення
Захисний код
Ви ввели невірний захисний код

Я не понимаю позиции рожать когда негде и незачто жить. А потом государство "должно". Просто если я не работаю то и налоги не плачу (а муж работает неофициально значит налоги не платит). Т е я буду жить как хочу а все будут оплачивать остальные налогоплательщики? Просто мне интересно ещё что в 2012 году служба втихаря продала кусок коммунальной площади небось за копейки - вот что надо расследовать, они же могли эту комнату ещё тогда кому-то отдать вместо того чтобы продавать.

Мина 05.11.2017, 15:52 відповісти

Яка жадоба, цей борець радянських часів. Жадна скупердяка, подари кімнату дітям.

Руслан 16.06.2017, 19:36 відповісти

При чем здесь "скупердяка"?Человек купил это помещение,по вашему все должны раздаривать свое имущество только потому что кто-то штампует детей,а условия для этих же детей обеспечить не может?Так подарите им свою квартиру,вы ж не "скупердяка"

Оксана 23.07.2017, 08:49 відповісти

Щойно переглянула повтор програми "Стосується кожного". Складна ситуація, мені особисто, було неприємно спостерігати, як змінювалась сюжетна лінія ефіру. Вмісто того щоб детально розібратися хто дав дозвіл на приватизацію нежилого приміщення і т.д., чомусь сценаристи вирішили показати досягнення відомого спортсмена, мабуть потрібно повністю було б всю програму присвятити цій особистості. Але людину прикрашають не лише медалі, досягнення, а й вчинки. Не знаю, яка ринкова вартість цієї кімнатки, але якби рідня вельмишановного спортсмена не чіпали багатодітну родину, то це був би дійсно гідний вчинок порядних людей. На жаль, наше суспільство не змінюється, ми не стаємо гуманнішими, жертовнішими. Після виходу передачі, я як українка, ніколи не зможу сказати, що пишаюся цим спортсменом, адже замало вміти здобувати, а ще в житті треба вміти й давати. Мені соромно за двох кремезних чоловіків, батько який так виховав свого сина і за сина, який виріс зверхнім і хамовитим.

Тетяна 19.04.2018, 23:31 відповісти

Чоловік активно клепає дітей. Забезпечити іх не може. Це огидно.

Молодий нарів-аферист з допомогою свого знаменитого папаші разом з міліцією та мерією мутно прокрутиа аферу.
Нічого дивуватися, бо міліція та спортсмени - наразі дружать сильно.
Гидка історія
І

Із Франціі 16.06.2017, 19:27 відповісти

Представники ЖЕК нагло брешуть вони ніколи не причому вони тільки гроші гребуть а роботу свою не виконують

наталія 16.06.2017, 16:07 відповісти

Я ничего не имею против многодетных семей, но жить в таких кошмарных условиях и дальше рожать детей это конечно слишком!!! Там ни в одной из комнат нет нормального ремонта!!! Люди вы о чем вообще думали?! Такие интересные, им в устной форме разрешили занять помещение. Дурачков включают, будто не знают что самовольно заняли помещение. И при чем здесь то, что все в нашей стране решают деньги?! Кто им мешает их зарабатывать? И обеспечить нормальными условиями своих детей. Думать нужно головой, когда рожаеш 6-х детей. Вообще неадекватные! Детей просто жалко та и все. Я не удивлюсь, если причиной развития онкологии у ребенка стала сырость и плесень в квартире.

Екатерина 16.06.2017, 16:05 відповісти

Фу, и живут, как свиньи. Куда им еще одна комната, если они те в порядке содержать не могут? Свалка, а не дом! Таких хоть во дворец посели, - засрут и будут требовать следующий еще больше. И с каких это пор собственник должен приходить знакомиться и отчитываться? Есть документы на руках, имеет полное право в любой момент прийти, всех выгнать и врезать замок!

Екатерина 14.06.2017, 19:53 відповісти

так можуть висловлюваться тыльки безграмотні люди які ніколи не знали життя і живуть за чужий рахунок

наталыя 16.06.2017, 15:37 відповісти

Как надоели эти многодетные попрошайки! ДАВНО уже пора нашим государствам вводить налог на рождаемость! На первого ребенка дали помощь, т.к. эти детки часто рождаются рано, когда родители еще не могут встать на ноги. А потом уже, захотел второго, заработай и докажи, что ты можешь его содержать!!! А то устраивают бизнес на детях... я, как любящая мама, должна работать, чтобы у моего ребенка было всё, чтобы у него были хорошие условия проживания, чтобы он получил прекрасное образование... а еще Я ДОЛЖНА платить налоги, которые частично идут этим животным, которые научились в этой жизни только плодиться и клянчить? А потом их потомство вырастит и куда оно пойдет? Да опять попрошайничать у государства и плодиться, потому что другого они в детстве не видят! У них достойных примеров в жизни нет! И будут опять сидеть на чужих горбах!!!

Елена 14.06.2017, 19:42 відповісти

це в тебе животне росте тому що з одніеі ди тини ще толку ніколи не було це точно. А в таких як ти і те одне забрать потрібно щоб урод не виріс.А ЛЬНАЛОГИ НЕ ТІЛЬКИ ТИ ОДНА ПЛАТИШ.І в тебе ніхто не просить Вони не попрошайки а живуть навіть добре.А ТИ якщо не знаеш що таке комуналка тот не пиши дурниць

наталія 16.06.2017, 15:42 відповісти

Ти не мама. Ти сука. Бо навіть чужа мама не назве непоганих дітей животнимі.
Яка ж ница сука!

Із Франціі 16.06.2017, 19:30 відповісти

Уже даже не жалко этих многодетных. Каждый раз одна и та же песня, не понятно, куда плодятся. Готовы стоя спать, но хрен на презерватив пару рублей потратят. А потом эти дети, когда вырастут где жить будут? Опять попрошайничать у государства?

Екатерина 14.06.2017, 19:29 відповісти

Мені жаль баготодітну родину,але це не є ваша власність, і ви це зрозуміли.

Оксана 16.06.2017, 09:38 відповісти

Навіщо було показувать цю програму якщо і так зрозуміло перемагають гроші в нашій краіні а не правда.Ця баготодітна сім"я декілька років пробує достукатись до влади і телебачення не одне приізжало.Але ім завжди говорили нічого не має вілного але загроші є і кімнати вільні і навіть квартири то що ми можемо обговорювати коли ми так ніколи на жили як ці п"ять сімей в три кімнатній комуналці в наш час

наталія 16.06.2017, 15:51 відповісти

Це навіть не кімната а були прохідні ступеньки під"ізди сквозні це для тих хто не знає.Як могли продать це .Мій чоловік теж спортсмен теж є нагороди але я цім не маніпулірую ніколи

наталыя 16.06.2017, 15:58 відповісти

А ПЛОДЯТЬСЯ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ПОТІМ НА ТАКИХ ЯК ТИ ПАХАТЬ ТУТ Я ЗГОДНА ПОТРІБНО ЩОБ ВАШІ ДІТИ НА ВАС ПАХАЛИ

наталія 16.06.2017, 15:45 відповісти

Канали

Орел і решка. Морський сезонОрел і решка. Перезавантаження. АмерикаРанокОрел і решка. ЗіркиВремя строитьКруче всехОрел і решка. ПерезавантаженняОрел і решка. Рай та ПеклоРечдокГотуємо разом
Стосується кожногоУкраїна вражаєУдачний проектМереживо доліНавколо МОрел і решка. Навколосвітня подорож - 2016!Орел і решка. Шопінг - 2016!Спокуса. Всі серіїДиво починається!Наша ПеремогаДокументальні проектиІнтершкола"Судите сами"ІнтерфільмфестЗапитайте в осені. Всі серіїОрел і решка (1-7 сезони)Щастя з пробіркиКохання врятує світ!Любов з першого поглядуПодорожі в часі"Жди меня". УкраїнаМарафон до Дня Незалежності "Україна вражає"Заради любові я все зможу!Пам'яті Ельдара РязановаТелемарафон "Диво починається"СтінаВеликий боксФутболВони народилися не для війниСусід на обідОбережно:) діти!Сценарії коханняШустер LiveДень народження КраїниЗимова кухня з Дмитром ШепелєвимОсіння кухня з Дмитром ШепелєвимЛіто з ІнтеромЛітня кухняВсе для мамиШалене весілляДавай одружимось! в УкраїніДякуємо, що вони не знаютьЧервона королеваСмачне побаченняШкола доктора КомаровськогоВеликі танціСімейний песГлянецьПраво на зустрічПарк автомобільного періодуНайрозумнішийФормула любовіОрел і Решка. Незвідана ЄвропаОрел і Решка. На краю світуПро життяПозаочіБУМ. Битва українських містЗнак якостіШалені татусіНа лінії вогнюПороблено в УкраїніСімейний розмірБУМ. Битва слов'янДо Дня НезалежностіРозбір польотівУкраїно, вставай!Чисто NEWSВечірній кварталСватиПобачення у темрявіБрама часуДакарСмачна лігаЗдоровенькі були!Мільйонер - Гаряче кріслоНашіРозсміши комікаЩо? Де? Коли? Зіркові війниПопелюшка для БасковаКоманда мріїВсі своїСвітлофорЛегендаДякуємо за життя. Чорнобиль. 25 роківЖити - це модноУкраїна ТрофіНеділя з КварталомНаші 20Моя країнаСерце підкаже...Вечірній КиївСвати біля плитиЧервоне або ЧорнеВесільний розмір
Показати усі канали

Спецпроекти